Nagrywarka iHAS

jacq64

Świeżak
Świeżak
Czytałem ostatnio, że do nagrywania gier XGD3 z LT 3.0 potrzebne będzie potrzebna nagrywarka iHAS, chciałem sprawdzić na allegro ile kosztuje, ale jest tam dużo różnych modeli i nie wiem jaki kupić, czy taki byłby dobry Nagrywarka LITEON iHAS124 (B) SATA CZARNY + NERO (1964879499) - Aukcje internetowe Allegro ?
 

spirite

Użytkownik
Użytkownik
Nadające się:
iHAS124B
iHAS224B
iHAS324B
iHAS424B
iHAS524B
iHAS624B
 

Zubitzu2207

Użytkownik
Użytkownik
Czytałem ostatnio, że do nagrywania gier XGD3 z LT 3.0 potrzebne będzie potrzebna nagrywarka iHAS, chciałem sprawdzić na allegro ile kosztuje, ale jest tam dużo różnych modeli i nie wiem jaki kupić, czy taki byłby dobry Nagrywarka LITEON iHAS124 (B) SATA CZARNY + NERO (1964879499) - Aukcje internetowe Allegro ?
Tak, taki byłby dobry.
 

Wedel

Użytkownik
Użytkownik
Jak jest iHAS124-19 B to "-19" nie ma znaczenia? czy musi być samo iHAS124B? Tak tylko sie upewniam :)
 

milczar111

Użytkownik
Użytkownik
To na zwykłych nagrywarkach nie będzie można nagrać gier?
 

jacq64

Świeżak
Świeżak
 

michuplwlkp

Użytkownik
Użytkownik
musi być wersja firmware B, tylko i wyłącznie B
 

Piciu29

Użytkownik
Użytkownik
czy ktoś może mi powiedzieć czy ta nagrywarka IHAS ona sama w sobie jest przystosowana do nagrywania gier xgd3 czy do tego jeszcze trzeba jakis specjalny firmware wgrywać ? może mi to ktoś wytłumaczyć
 

xbitx

Użytkownik
Użytkownik
trzeba wgrać lub dołożyć i kupić z wgranym ja tak zrobiłem i zapłaciłem 108zł
 

Piciu29

Użytkownik
Użytkownik
czy któryś z tych modeli lite on bedzie odpowiedni

DVD-REC LITEON iHAS122 SATA
DVD-REC LITEON iHAS124 SATA
DVD-REC LITEON iHAS324 SATA
DVD-REC LITEON iHAS524 SATA
 

Thane

Użytkownik
Użytkownik
Musi być "B"! Ile razy trzeba powtarzać? Kilka postów wyżej kolega podał modele, które się nadają.
 

MALY-XBOX

Użytkownik
Użytkownik
Jestem w tym zielony. W innym poście dowiedziałem się potrzebna jest nagrywarka iHas. Ale czy po zakupie tego sprzętu potrzebne są jakieś modyfikacje jej? Jakieś dodatkowe oprogramowanie, a jak tak czy trudno przebiega taka instalacja, bo ja w te klocki jestem totalnie zielony.
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Kupujesz tą nagrywarkę i później tylko musisz wgrać do niej FW od c4eva żeby nagrywała w 100%, instalacja jest prosta nie ma co się bać... Jak będziesz zwlekał to dołóż 10-20zł i kup już zmodyfikowaną wtedy tylko nagrywać :)
 

pleban16

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
to "B" to znaczy "bulk"? ciężko znaleźć w opisie jakie ma firmware, na allegro tylko piszą ze to wersja B. Taka jest wersją B? link
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
Nie, Bulk to nie B
na allegro masz mase ofert z opisem 'wersja B'. Jeśli nie jesteś pewnien to można zawsze wysłać meila i zapytać czy to wersja B
 

r0bert

Użytkownik
Użytkownik
Witam, a mam takie pytanie: Czy gry nagrane na sprzęcie bez ihas bez zabezpieczenia civ nagrają się na dysku ? Np MW3. Oczywiście mówimy o LT 3.0
 

Sierak1717

Użytkownik
Użytkownik

r0bert

Użytkownik
Użytkownik
odpowie ktoś na moje pytanie dwa posty wyżej?
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Nie, musi być Ihas aby nagrać gre na HDD
 

r0bert

Użytkownik
Użytkownik
dzięki ;)
 

Do góry Bottom