Nagrywarka nie czyta oryginalnych płyt

Kanapeczka

Świeżak
Świeżak
Witam!
Moja nagrywarka to MatSHITa DVD-RAM UJ-860S i nie może wczytać oryginalnej gry, mieli coś przez chwile i przestaje, a gdy wrzuciłem płytę z pirackim Windowsem albo Ubuntu to odpalało normalnie. Da się coś z tym zrobić?
 

ojciecmoderator

Użytkownik
Użytkownik
Spróbuj z inną płytą.


Wysłane z New iPad przez program Tapatalk HD

To powiedz, że to Twoja sprawa kiedy i po co chodzisz do piwnicy! Masz już przecież 14 lat! I pełne prawo chodzenia do piwnicy kiedy Ci się to podoba! Bądź mężczyzną!
 

Kanapeczka

Świeżak
Świeżak
Wrzuciłem inną oryginalną grę i jakiegoś pirata i nic nie czyta :/ A półtorej godziny temu normalnie wczytało Windowsa i ubuntu
 

dymekk208j

Użytkownik
Użytkownik
Mówisz o oryginalnych płytach Xbox'owych czy oryginalnych PC'towych?
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Jeśli chodzi Ci o ripowanie oryginalnych gier, to zrobisz to tylko napęd z konsoli/Kreon Drive'm. Zwykły napęd nie będzie widział zawartości płyty.
 

Fear

Banned
A ja mam podobny problem, mam np. oryginalną grę na pc(sims 2) i napęd jej nie widzi(niby zaczyna wczytać ale nagle jest cisza i tyle), a gra działa bo sprawdzałem w innym napędzie. Chciałem zaktualizować sterowniki czy coś(może by pomogło) ale w necie nie ma nic do tego modelu .
Dodam jeszcze, że napęd także nie widzi płyt z filmami nagranymi(ale jak nagrałem film z oryginału przez cloneDVD to bez problemu wczytuje, tak samo jest z wypalonymi grami na xboxa). Jakieś pomysły ?
 

Do góry Bottom