Nagrywarka vs dysk(?)

takisobiekoles

Użytkownik
Użytkownik
Witam, chciałbym pograć w fife na xbox'ie lecz podobno właśnie ta gra ma jakieś dodatkowe zabezpieczenie i trzeba ją nagrać specjalną nagrywarką(ihas cośtma). I teraz właśnie moje pytanko:
Czy jeżeli zakupie dysk do xboxa(oryginalny od M$ lub dysk WD przerobiony by działał pod xboxem)da się wtedy taki myk, że jakimś cudem podłączam ten dysk do PC, przerzucam sobie gre(bez nagrywania jej na płyte) i odpalam na xboxie? Bo jeśli się tak da wydaje mi się to lepszą opcją niż zakup nagrywarki i nagranie gry.

@:Mam LT3
 

dragon1493

Banned
Nie da sie tak zrobic, musisz wypalic plytke, jak bys mial RGH to wtedy podlaczasz dysk do pc i zgrywasz gierke i grasz.
 

takisobiekoles

Użytkownik
Użytkownik
Oki, więc kupie sobie nagrywarke:
NAGRYWARKA DVD-RW LITEON iHAS124 SATA x24 CZARNY (4402211515) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. czy to jest ta nagrywarka? Po zakupie nagrywarki muszę ją jakoś przerabiać czy coś?
 

jaszczurka23

Użytkownik
Użytkownik
Oki, więc kupie sobie nagrywarke:
NAGRYWARKA DVD-RW LITEON iHAS124 SATA x24 CZARNY (4402211515) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. czy to jest ta nagrywarka? Po zakupie nagrywarki muszę ją jakoś przerabiać czy coś?
musisz mieć Liteon IHAS z rewizją B najbardziej znana (dostępne obecnie tylko jako używane i dość drogo) lub zamiennik Liteon ihas rev C/D/E/EU lub inną(inny producent) zgodną z programem Burner Max wgranym na stałe do nagrywarki (crossflash) lub inna nagrywarka(inny producent) zgodna z programem Burner Max Payload Tool (ihas rev. C/D/E/EU/ PLEXTOR /ASUS inne) zapytaj sprzedawcę jaka jest rewizja tej co podałeś w linku jak któraś z tych C/D/E/EU to będziesz mógł za pomocą Burner max payload tool nagrać poprawnie wszystkie gry na x360 w tym fify i inne które trzeba nagrywać specjalną nagrywarką do tego płyty Verbatim i odpowiednie ustawienia nagrywania , wielokrotnie było na forach o tym poszukaj
 

Do góry Bottom