Nagrywarka zewnętrzna

rymcio1987

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Witam.. mam pytanie. jest może jakaś dobra nagrywarka ZEWNĘTRZNA która poprawnie będzie nagrywać gry na 360tkę ??
 

men69

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Nagrywarka zewnętrzna

Witam, pragnę dołączyć się do powyższej prośby. Po wycedzeniu z siebie wielu niecenzuralnych słów i kasy na płytki z przykrością muszę stwierdzić, że matSHITa UJ-850S zamontowana w moim laptopie nie jest najlepszą nagrywarką do X360... Dlatego mam zamiar kupić nową nagrywarkę, i tu mam prośbę o pomoc: Czy ktoś zna, używa jakieś dobre zewnętrzne nagrywarki, które dobrze pracują z DVD+R DL? Jeśli nie to czy kombinacja pioneera 115d i zewnętrznej obudowy to dobre rozwiązanie? I ostatnia kwestia, tego typu nagrywarki podłącza się zwyczajnie poprzez USB, czy wymaga to jakiś większych kombinacji? Pozdr
 

andrzej_krk

Świeżak
Świeżak
Odp: Nagrywarka zewnętrzna

Ja mam zwyklego write mastera (samsung) podlaczonego adapterem usb->ide i daje rade. Nagralem nim juz kilkadziesiat plyt i wszystkie dzialaja.
 

men69

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
 

koston2009

Świeżak
Świeżak
Odp: Nagrywarka zewnętrzna

Przyłaczam sie do prośby.
Zastanawiam sie nad pioneer'em DVR-215DBK SATA.
Słyszałem, że najlepiej sie nadają :pioneer DVR-111,112,212 ale opinii o 215 jeszcze nie słyszałem.
Powiedzcie co byście wybrali?????
ps kombinacja przejściówką ok ale też niektóre kieszenie mają dodatkowe chłodzenie :)
 

ckmmln

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Nagrywarka zewnętrzna

pioneery najlpesze sa do obrzow xbox360
 

andrzej_krk

Świeżak
Świeżak
Odp: Nagrywarka zewnętrzna

Nie dość ze nagrywam na najtańszej nagrywarce i najtańszym adapterem na usb, to obrazy gier mam na dysku w kieszeni podłączonej także na USB. nagrywarka leży z wiszącymi kablami luzem na stole i nie zepsułem ani jednej płyty, a nagrałem już ich całą masę.. Wnioski nasuwają się same..
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: Nagrywarka zewnętrzna

men69 napisał:
mam taki zestaw do moje laptopa i nagrywarke pioneer'a i bardzo wolno nagrywa i z bledami
 

SzymSzejdi

Świeżak
Świeżak
Odp: Nagrywarka zewnętrzna

Czy korzystając z takiej przejściówki da się sflashować nagrywarkę kreonem? Czy musiałbym najpierw zrobić to w kompie?
 

Do góry Bottom