Najbardziej wkurzająca gra

ThogPL

Użytkownik
Użytkownik
Zdecydowanie cod 4 na veteranie , przedostatnią misję przechodziłem 2 dni .
Drugie miejsce to Lord of the Rings Conquest - umrzesz raz za dużo i cała misja od początku ;/
 

methos23

Użytkownik
Użytkownik
DarkSector ... jak dla mnie nie raz trzeba przechodzić po 4 razy ... wrrr
 

grzybek214

Użytkownik
Użytkownik
COD 4 na veteranie. 3 miechy stoję na misji Hunting na jej końcówce co trzeba wejść do stodoły po wyrzutnie. Helikopter zabija na jednego hita :/
 

DjKwaku

Użytkownik
Użytkownik
Ja NIENAWIDZE gry "Conan", prawie płakałem ze wściekłości jak miałem ją przechodzić. Jest słaba, cholernie liniowa i STRASZNIE mnie denerwowała :D
a mi sie sie Conan podobal :) przeszedlem calego .. ogolnie gra dosc latwa poza ostatnim bosem, tam to juz przesadzili

jezeli chodzi o gry ktore mnie wnerwiaja i mam ochote rozwalic cos to glownie samochodowki .... tzn juz widac linie mety jestes pierwszy a tu nagle sru cos idzie nie tak i ladujesz na innym miejscu ;)
 

Xboxerr

Użytkownik
Użytkownik
Najbardziej denerwujaca gra na ixa to pes 2009 Przypadek przypadek i jeszcze raz przypadek...wrrrr . Jak w to gram to mam chec wyrzucic tv za okno .
 

Ulus

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
wszystkie wyscigi arcade: od NfS do burnotow itd
ojj strasznie irytujace...
 

meloncom

Użytkownik
Użytkownik
NFS Most Wanted - gralem na piecyku i jakos bylo ok, ale na x360 po prostu nie moglem wytrzymac zaliczania kilkanascie razy tego samego wyscigu (ucieczka przed policja), prawie przeszedlem, zostala tylko ostatnia, finalowa ucieczka BMW...niestety po kilkunastu probach gdy juz przeskakiwalem most puknal mnie radiowoz policyjny (w locie) i niestety dalem sobie spokoj

Test Drive Unlimited - kilka wyscigow to pomylka, szczegolnie jeden w klasie A, gdzie jedzie sie na czas bez zniszczenia samochodu (przy maksymalnym ruchu ulicznym i bardzo kretej drodze LOL!!!)
 

korba-dawid

Użytkownik
Użytkownik
Mnie wkurza tylko i wyłącznie intro w gta 4 MASAKRA :D
 

NSbikesCO

Użytkownik
Użytkownik
Mnie najbardziej denerwuje RE 5 gdzie jak się celuje to się zatrzymuje gość i dlatego an veteran nie gram. Ja zawsze jak mam nową grę to włączam sobie na Hard, następnie gdy nie moge jej przejść powiedzmy przez 2 tyg. to daje sobie na Normal i to cała filozofia.
oczywiście zdarzają się takie momenty gdzie "nerwy sięgają zenitu" i wtedy rzucam padem o łóżko i wszyscy są zadowoleni (padowi nic nie jest i ja się odstresuje :D )
 

liroy_ek

Użytkownik
Użytkownik
The Darkness - chyba najgorszy horror/fps jaki grałem ... Poprostu masakra. Cały czas latasz kolesiem co z niego jakis potwor wychodzi i strzelasz w lampy bo ciemnosc daje Ci sile.... Hahaha naprawde bzdura.
Dead Rising - Gra idealna poza jednym ... Poziom trudności czasami dobija :)
Street Fighter 4 - Żadnej ewolucji poza grafiką , reszta to to samo i te "drętwe" walki dobijają...
FUEL - wyscigi na wyzszych poziomach są praktycznie nie do przejśćia (co uniemożliwia odkrycie dalszych części mapy) , jedziesz idealnie a i tak przeciwnicy są lepsi.
 

Wroki PL

Banned
Użytkownik
UFC w końcowych walkach. No boże co za katorga.
 

sheriffxPL

Użytkownik
Użytkownik
Far Cry 2 . ide przez pustkowia w promieniu 10km zadnej osady i ciagle slysze strzaly i swist kul kolo mnie... ci snajperzy dobijaja .
aa wkurzyłem sie w halo 3 jak te dwa wielkie roboty pajaki trzeba bylo rozwalic w tej krainie gdzie byl snieg albo tez tam gdzie byla pustynia agrhhh ze 2h sie meczylem na normalu :/ wiekszej bzdury w grach nie widziałem,
 

Blood.

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Prince of Persia- fajnie fajnie, ale 5 walk z tym samym bossem i bieganie za ziarnami, majace przedluzyc gre jakos nie robia, a denerwuja.
 

BartyLA

Użytkownik
Użytkownik
Wg mnie im gra jest trudniejsza, tym lepsza ;). Wolę się trochę pomęczyć i mieć satysfakcję, że się udało ;D.

Ale co do irytujacych gier, to na pewno PES2009 - idiotyzm partnerów z drużyny potrafi oprowadzić do szału :D
 

Majkielq

Użytkownik
Użytkownik
Prince of Persia - na początku fajnie się grało,ale po paru godzinach gry zrobiło sę nudno i monotonnie
 

TaZz639

Użytkownik
Użytkownik
Ja aktualnie przechodzę COD 4 na veteranie to czasami mam ochotę wyrzucić pada przez okno, ale się opanowuję i po paru minutach udaje mi się zaliczyć poziom
 

kerix

Użytkownik
Użytkownik
Ale co do irytujacych gier, to na pewno PES2009 - idiotyzm partnerów z drużyny potrafi oprowadzić do szału
Jak wyzej:p
 

rtv2500

Użytkownik
Użytkownik
Ja aktualnie przechodzę COD 4 na veteranie to czasami mam ochotę wyrzucić pada przez okno, ale się opanowuję i po paru minutach udaje mi się zaliczyć poziom
Ja również od wczoraj przechodzę Cod 4 na Veteran jestem w 4 misji i powiem ci, że gra w porównaniu do COD 2 jest banalna. Gdybyś zagrał w Cod 2 na veteran to byś zobaczył, ja po drugiej misji miałem ochotę wyrzucić konsolę przez okno... Ale udało się, za samo przejście gry na veteran wbiłem sobie 1000 GS. Więc nie gadaj, że Cod 4 Cię denerwuje :)
 

qb3s

Użytkownik
Użytkownik
W najnowszym Riddicku się za ciąłem i na razie nie mogę ruszyć z miejsc jakąś żenującą maszynę muszę odpalić.
 

Adolf666

Użytkownik
Użytkownik
Mirror's Edge gra po 30 min staje się monotonna , przechodzi się max 4 dni (w moim przypadku 2) , gra jest łatwa ale zdarzają się takie momenty ze męczysz się godzinę w jednym miejscu
 

Do góry Bottom