Najbardziej wkurzająca gra

dzikiskunks

Banned
Użytkownik
Granie w gry, szczególnie te zręcznościowe nierozłącznie wiąże się z elementem irytacji. Prędzej czy później nadchodzi w grze taki moment, którego w żaden sposób nie da się przejść. Najpierw gracz głośno klnie, później tupie, poci się, a w końcowej fazie ma ochotę połamać pada i wyrzucić konsolę przez okno. Znacie takie gry?
Ja np. zaciąłem się grze Crash of the Titans. Jest takich dwóch typków, których nie da się załatwić. Gra doprowadziła mnie do szału i teraz leży na czarnej półce z płytami.
Podajcie proszę więcej przykładów podobnych irytujących gier, żebym ich przypadkiem nie ściągnał, bo szkoda nerwów i płyt na nie. :mad: :eek: :(
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Najbardziej wkurzająca gra

1. Temat "raczej" idiotyczny mnie naprzyklad irytuje polski komentator w serii fifa i co ? znaczy ,ze przez to mam / mamy nie grac w Fife ?

2. Gratuluje jezeli nie mozesz przejsc gry z ktora radza sobie 7 latki ;D ;D
 

Acer4ever

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Najbardziej wkurzająca gra

No tak...crash nie nalezy do najtrudniejszych, ale ralizer spokojniej :p

Wychodząc z założenia "nie gram w gry w których sie zatne" nie zagrasz w ponad w połowę gier :D wiec to bez sensu
 

Bełek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Najbardziej wkurzająca gra

Skunks, dobrze zrobisz jak pchniesz konsolę.
Uratujesz w ten sposób swój układ nerwowy i nie tylko.
 

Nafta-Katowice

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Najbardziej wkurzająca gra

dzikiskunks napisał:
Granie w gry, szczególnie te zręcznościowe nierozłącznie wiąże się z elementem irytacji. Prędzej czy później nadchodzi w grze taki moment, którego w żaden sposób nie da się przejść. Najpierw gracz głośno klnie, później tupie, poci się, a w końcowej fazie ma ochotę połamać pada i wyrzucić konsolę przez okno. Znacie takie gry?
Ja np. zaciąłem się grze Crash of the Titans. Jest takich dwóch typków, których nie da się załatwić. Gra doprowadziła mnie do szału i teraz leży na czarnej półce z płytami.
Podajcie proszę więcej przykładów podobnych irytujących gier, żebym ich przypadkiem nie ściągnał, bo szkoda nerwów i płyt na nie. :mad: :eek: :(
a moze ty masz ADHD ? :p
 

monias

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Najbardziej wkurzająca gra

"Granie w gry, szczególnie te zręcznościowe nierozłącznie wiąże się z elementem irytacji."

Sam sobie odpowiedziałeś... :) Najlepiej nie graj w nic, bo szkoda żebyś kopał w konsole i połamał pada :D
Może graj dopiero po 3piwach, wtedy będziesz bardziej zrelaksowany
 
R

rowerser

Guest
Odp: Najbardziej wkurzająca gra

wiec wszyscy tutaj biorą się za nową giere i od razu ją przechodzą bez ani jednego zapisu, bez powtórek, bez niczego....

Mnie czasami irytowało GTA4...gdy trzeba było wiać z jakiegoś budynku, trzeba było zrobić to w miarę szybko gdy się jeszcze gliny nie zjechały.

Czasami wkurza Grid gdy podczas ostatniego okrążenia ktoś Ci się wbija w tył auta i Cie zrzuca z toru jazdy :p
 

monias

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Najbardziej wkurzająca gra

Jasne że każdy powtarza jakieś poziomy, ale nie kopiemy w konsole :)
 

nester3131

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Najbardziej wkurzająca gra

No ja znam ludzi którzy to robią a konslole dalej chodzą :)
 

niesamowitek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Najbardziej wkurzająca gra

GRA z definicji musi stawiac wyzwania , jedni napotykają problem szybciej inni później , cala zabawa i satysfakcja polega własnie na przejsciu tego co poczatkowo zdawalo sie byc niemozliwe. to kieruje tylko do zakladajacego watek bo reszta , jestem przekonany, dobrze o tym wie YO . PS daj cynk jak to przejdziesz ... czekamy ;)
 

Curry_

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Najbardziej wkurzająca gra

a ja na przykłąd mam AADHD i jak mnie coś wkurzy to jest źle :D ale najbardziej wkurzającą grą, a raczej wkurzającym elementem gry był element ze strzelaniem z działka w grze Jak 2 Renegade. jak się przechodziło grę drugi raz na poziomie jakmś tam super trudnym zadanie to było prawie że nie możliwe. strzelało się do nadlatujących przeciwników z działa stacjonarnego. niestety jedną z ofiar tamtej batalii został pilot od telewizora. ciała do dziś nie odnaleziono :)

PS. oczywiście po wielu wielu, ale to wielu próbach zwyciężyłem :)
 

bolekoflolek

Świeżak
Świeżak
Odp: Najbardziej wkurzająca gra

Mnie zawsze obojętnie na jakiej konsoli wkurzała gra Tomb Raider bo nigdy nie umiałem jej przejść a drugą sprawą czasami GTA 4 niektóre misje. :D
 

henio95

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Najbardziej wkurzająca gra

mnie najbardziej hour of victory a szczegónie ostatnia misja
 

tami 07

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Najbardziej wkurzająca gra

Każda gra jest do przejścia i czy ją przejdziemy bez żadnych problemów zależy tylko od naszych umiejętności ,ale dobry tytuł bez tego nie obejdzie niestety się i lepiej z tym sie pogodzic ;D najgorsze są gry na czas ,kiedy w brew logice musimy przebiec 30 osób aby się dostac tylko do celu ,i to nic ze ładują w nas jak do kaczek liczy się czas .np:battlefield2 modern combat :p :p :p :p fuuuuuuuuu
 

Makot

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Najbardziej wkurzająca gra

Infinity Undiscovery - mimo podejmowania prób od jakiś 3tyg do dzisiaj nie przeszedłem 1 jaskini z tymi drzwiami mimo kombinowania w każdy sposób :/
 

Bug

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Najbardziej wkurzająca gra

Ninja Gaiden II... hehe... gdzieś czytałem że 85% graczy którzy ją mają jej nie przeszło... ja do nich nalezę ;p
 

Bełek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Najbardziej wkurzająca gra

Ta gra nie jest aż taka trudna przecież. Owszem czasami idzie się zdenerwować ale wszystko da się przejść po krótkim zastanowieniu :)
 

dzikiskunks

Banned
Użytkownik
Odp: Najbardziej wkurzająca gra

W sumie to w grach najbardziej wkurza mnie poziom trudności easy i very easy, bo powinien jak sama nazwa wskazuje być łatwy bądź bardzo łatwy i gwarantować przejście danej gry. W rzeczywistości tak niestety nie jest! Zwykle poziomy łatwe sprawiają tylko, że pasek zdrowia wolniej schodzi i to wszystko. Problem zwykle zaczyna się przy spotkaniu z Bossem, na którego trzeba używać przy każdym poziomie trudności tej samej taktyki (np. odstrzelić mu po kolei wszystkie 4 głowy, kopnąć go prądem, urwać mu ogon biegając w kółko i nie dając się przy okazji zabić przez 10tki pomocników, których on sobie bez przerwy wskrzesza). Innym przykładem są gry z serii Tomb Raider, gdzie po przejściu mniej więcej połowy gry zaczynają się alpejskie kombinacje karkołomnych pułapek, które na każdym poziomie trudności chodzą z tą samą prędkością i nawet najmniejsz potknięcie sprawia, że zaczynamy zabawę od nowa. Wszystko jest fajnie jeżeli taką sytuację w grze powtarza się co najwyżej 5 razy, albo jeżeli bohater zmartwychwstaje dokładnie przed tą pułapką przy której zginął i nie trzeba przechodzić jeszce przez 10 minut całego poziomu, żeby znów dojść do miejsca, w którym ginie się w 5 sekund. W przeciwnym razie po pół godziny gra doprowadza mnie do szewskiej pasji i nie mam ochoty w nią grać przez jakieś dwa tygodnie. Później do niej wracam tylko po to, żeby znowu się zdenerwować, aż w końcu gra ląduje w czarnej szufladzie zapomnienia.
 

afton20

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Najbardziej wkurzająca gra

złoty kompas:pP ;D
 

kacprzak1991

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Najbardziej wkurzająca gra

Kiedys tak miałem ze jak nie mogłem przejsc czegos w grze to sie załamywałem i kasowałem grę z kompa( bo własnie kiedys siegrało na pececie ;p) a teraz nie ma takich sytuacji, gdy cos mi nie wyłazi to sie tylko motywuje bo nie przyjmuje to mysli tego ze autorzy mogli stworzyc w grze cos co mnie złamie ;p tak iwec wiekszosc gier ktore zaczynam to takze je koncze;p
 

Do góry Bottom