Najfajniejsze postacie z GTA4 :D

Kuba380

Użytkownik
Użytkownik
Moim zdaniem Brucie (fajne teksty i wogole fajne zachowanie) 8)
Pricie spoko gosc fajne misje :D
Jacob jamajka ;) (niewiem czy jamajka ale takie klimaty)
 

Curry_

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Najfajniejsze postacie z GTA4 :D

a dla mnei NICO jest debeściak. ten jego śmieszny akcent :D i jego ironia ********* :D

-Whats your name again?
Nico- Big mouth prick :D
- Very catchy. you are cousin... Nico. That's it. Nico. Not big mouth prick. you are funny guy.
Nico- I try :D

hehe! nico wymiata :D
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Najfajniejsze postacie z GTA4 :D

Little Jacob !!

Moja ulubiona postać :D
 

szyna55

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Najfajniejsze postacie z GTA4 :D

Dla mnie spoko jest Playboy X spoko na luzie ziomek i Roman tez fajny, zawsze niko go z tarapatów wyciaga :)
 

bartos90

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Najfajniejsze postacie z GTA4 :D

Dla mnie też Nico wymiata :D Przede wszystkim jego akcent i brak skrupułów :D Wg mnie najlepszy bohater w całej serii GTA! :D
 

Curry_

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Najfajniejsze postacie z GTA4 :D

bartos90 napisał:
Dla mnie też Nico wymiata :D Przede wszystkim jego akcent i brak skrupułów :D Wg mnie najlepszy bohater w całej serii GTA! :D
hehe! no nico wymiata! nie ******** się tylko mówi co mu ślina na język przyniesie :D
do Romana na początku dobry tekst:
-where are the chicks who sucks lika a vacum :D

za to nie trawie tego kumpla Little Jackoba! nawija jakimś maksymalnie rastamańskim slangiem żę tylko się można domyślać co mówi. a bez napisów to już wogóle masakra. Little jackob też tym slangiem zaciąga ale zdecydowanie mniej.
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Najfajniejsze postacie z GTA4 :D

Curry_ napisał:
bartos90 napisał:
Dla mnie też Nico wymiata :D Przede wszystkim jego akcent i brak skrupułów :D Wg mnie najlepszy bohater w całej serii GTA! :D
hehe! no nico wymiata! nie ******** się tylko mówi co mu ślina na język przyniesie :D

za to nie trawie tego kumpla Little Jackoba! nawija jakimś maksymalnie rastamańskim slangiem żę tylko się można domyślać co mówi. a bez napisów to już wogóle masakra. Little jackob też tym slangiem zaciąga ale zdecydowanie mniej.
i właśnie chyba to mi się w nich podoba ;)
 

Curry_

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Najfajniejsze postacie z GTA4 :D

nie no oryginalne jest ale ciążko zrozumieć czasami. nie skromnie powiem że angielski znam ********** ale ze zrozumeniem tego slangu miałem czasem problem.
 

konoo

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Najfajniejsze postacie z GTA4 :D

Oszaleliście z tymi tematami o GTA niedługo będzie "Na fajniejsze gówno w GTA"
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Najfajniejsze postacie z GTA4 :D

Little Jacob wymiata :)

A Bruci jest zalosny, ale trzeba przyznac ze jest to swietna parodia takich ludzi.
 

Curry_

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Najfajniejsze postacie z GTA4 :D

konoo napisał:
Oszaleliście z tymi tematami o GTA niedługo będzie "Na fajniejsze gówno w GTA"
no oszaleliśmy! cały świat oszalał na punkcie GTA 4 więc...

zresztą przecież nie musisz tego czytać :p
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Najfajniejsze postacie z GTA4 :D

DOKŁADNIE. By nie było sprzeczek. NIE PODOBA SIĘ? NIE CZYTAJ
 

Greg

Świeżak
Świeżak
Odp: Najfajniejsze postacie z GTA4 :D

Curry_ napisał:
nie no oryginalne jest ale ciążko zrozumieć czasami. nie skromnie powiem że angielski znam ********** ale ze zrozumeniem tego slangu miałem czasem problem.
nieskromnie powiem...***** ale koles...rubish!!!!! ;D
 

Greg

Świeżak
Świeżak
Odp: Najfajniejsze postacie z GTA4 :D

a spotkaliscie sie z polskiki akcentami???? potracilem przypatkowo typiare biegnac a ona mi mowi UWAZAJ CO GLUPI JESTES :eek: zbaranialem dwa razy sie na nia natknelem-kolo mojej mety i na stacji metra spotkaliscie sie z czyms takim????
 

krv

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Najfajniejsze postacie z GTA4 :D

Według mnie Niko i Little Jackob najlepsi... :D

szyna55 napisał:
Dla mnie spoko jest Playboy X spoko na luzie ziomek
Zabiłem hóia :p Ej jedno pytanko: kogo zabiliście Geyboya X czy tego drugiego?
 

Curry_

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Najfajniejsze postacie z GTA4 :D

Greg napisał:
Curry_ napisał:
nie no oryginalne jest ale ciążko zrozumieć czasami. nie skromnie powiem że angielski znam ********** ale ze zrozumeniem tego slangu miałem czasem problem.
nieskromnie powiem...***** ale koles...rubish!!!!! ;D
te! nie cwaniakuj :D bo zobaczymy kto na tym gorzej wyjdzie :p
krv napisał:
Według mnie Niko i Little Jackob najlepsi... :D

szyna55 napisał:
Dla mnie spoko jest Playboy X spoko na luzie ziomek
Zabiłem hóia :p Ej jedno pytanko: kogo zabiliście Geyboya X czy tego drugiego?
no właśnie ja też tego playboy a zajebałem i dostałem za niego meline na trzeciej wyspie. a co się dostaje jak się ******* tego drugiego?
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Najfajniejsze postacie z GTA4 :D

Poza oczywiscie Niko, ktory jest poprostu cudowny i w ktorym zakochalem sie po godzinie gry (bez aluzji ;D) polubilem tez Little Jacoba, spoko rasta ziomek, pomoze, pogada, da fuche, wyskoczy na drinka, wporzo gosc. ;) Ostatnio spodobala mi sie tez Elzbieta, babka z jajem. :D Przychodze do niej, ta sfrustrowana, ze nie ma swojej koki i ze paly depcza jej po pietach, przychodzi do niej dwoch ziomkow, ta wciaga wlada i od razu ze splowki w leb jednemu i drugiemu. Hehe niezly ubaw. :D Za to nie lubie Michelle, jakas taka plytka, tylko dwa razy ja przelecialem, jeszcze pozniej okazalo sie, ze pracuje dla LCPD. :/ Szkoda, ze Niko dal jej ta koke, mogl jej rozwalic ryja, ale fajnie ja podsumowal "u fckin' bitch". .
 

krv

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Najfajniejsze postacie z GTA4 :D

cux napisał:
Poza oczywiscie Niko, ktory jest poprostu cudowny i w ktorym zakochalem sie po godzinie gry (bez aluzji ;D) polubilem tez Little Jacoba, spoko rasta ziomek, pomoze, pogada, da fuche, wyskoczy na drinka, wporzo gosc. ;) Ostatnio spodobala mi sie tez Elzbieta, babka z jajem. :D Przychodze do niej, ta sfrustrowana, ze nie ma swojej koki i ze paly depcza jej po pietach, przychodzi do niej dwoch ziomkow, ta wciaga wlada i od razu ze splowki w leb jednemu i drugiemu. Hehe niezly ubaw. :D Za to nie lubie Michelle, jakas taka plytka, tylko dwa razy ja przelecialem, jeszcze pozniej okazalo sie, ze pracuje dla LCPD. :/ Szkoda, ze Niko dal jej ta koke, mogl jej rozwalic ryja, ale fajnie ja podsumowal "u fckin' bitch". .
No to była akcja jak Manny Escuella przychodzi z kamerzystą do niej :p
 

timonowski

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Najfajniejsze postacie z GTA4 :D

oczywiście nico i rastaman :D, a co do tego jak zabijasz X-a dostajesz jego apartament(ale jest trudniej 3 ochroniarzy i ucieka), a jak zabijasz dwayna to czeka na ciebie tylko jeden ćpun i po sprawie, potem dzwonisz do X a on Cie nie chce znać dlatego najlepiej by było zajebać dwóch, może jeszcze będę miał okazje zajebać dwayna bo po tym zapisałem. Jak mowie bardziej opłaca się capnąć X-a, dla mnie następny SH jest lepszy od kilku set baksów
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Najfajniejsze postacie z GTA4 :D

Nie wiem co Wy widzicie w L.J. Zwykły rasta-ćpun. W ogóle trudno zrozumieć ten jego bełkot. A tak ogólnie to oczywiście bezapelacyjnie najfajniejszą postacią w GTA jest nie kto inny jak NIKO, ew. niekiedy polewa jest z Bruciego.

@down
heh błąd z pośpiechu ;)
 

Do góry Bottom