Najlepsza gra tej dekady

Rudy96

Użytkownik
Użytkownik
Zasady proste.
Piszemy jaka według nas gra(lub dwie) była najlepsza w tej dekadzie i uzasadniamy nasz wybór.
Moim zdaniem na to miano zasługuje GTA IV za swoje rozbudowanie i ciekawą fabułę :D
 

Jonasz1994

Użytkownik
Użytkownik
mafia 2 super grafika i klimat
 

TheSonyMix

Użytkownik
Użytkownik
Gta lll
 

misiekmr

Użytkownik
Użytkownik
Rayman 3 !
 

kozak71

Użytkownik
Użytkownik
metal gear solid 3 - świetna kontynuacja najlepszej gry końca ubiegłego millenium, devil may cry - początek sagi i gatunku, który od tego momentu stał się moim ulubionym w grach, god of war - rozwinięcie idei dmc na nową i nie spotykaną skalę (nigdy nie miałem kopary tak blisko ziemi jak przy tej grze) :)
 

tomciopaluch

Banned
Użytkownik
contra , elvira, dogs of war. the goblins.. the lost vikings, secret of the monkey island, lemings, shenmue , grandia 2, ninja gaiden
 

x_kamil

Użytkownik
Użytkownik
mafia 2 super grafika i klimat
Z tego co wiem ta gra jeszcze nie wyszła więc jak można ją nazywać grą dekady?;P
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Zastanówcie się co piszecie. Chodzi o lata 2000-2010 więc jak można wymieniać Contrę i Lemingi?? (mówię do Pana Tomasza)

Według mnie przełomowe było GTA3. Na wzmiankę zasługuje również seria Burnout i God of War.
 

tomciopaluch

Banned
Użytkownik
Zastanówcie się co piszecie. Chodzi o lata 2000-2010 więc jak można wymieniać Contrę i Lemingi?? (mówię do Pana Tomasza)

Według mnie przełomowe było GTA3. Na wzmiankę zasługuje również seria Burnout i God of War.
wiem wiem...tak tylko chcialem podac nazwy gierek ktore raczej dobrze sie kojaza kazdemy 30latkowi:p:p
 

maxan

Banned
Gta 3, UT3, Gears of War ;]
 

Tuminure

Użytkownik
Użytkownik
Baldur's Gate 2, Diablo 2

GTA3 uważam za początek staczania się serii.

wiem wiem...tak tylko chcialem podac nazwy gierek ktore raczej dobrze sie kojaza kazdemy 30latkowi:p:p
Mam 20 lat i kojarzę te tytuły. Większym klasykiem jest ~Giana Sisters albo Boulder Dash ;).
 

kuab91

Użytkownik
Użytkownik
Diablo 2 , nawet nie ma co sie rozpisywać :p
 

tajson86

Użytkownik
Użytkownik
Soul Calibur na Dreamcasta
 

Usul

Użytkownik
Użytkownik
DIABLO 2 jest kultowa, za udanego uważam także cs 1.6(z tego powodu że do tera tyle ludzi w niego gra).
 
P

Pawlllosss

Guest
Żyje tylko 12 lat na tym świecie,ale to chyba w sam raz;)Dla mnie jest to Fable II,bardzo pomysłowa i ambitna gra.Dla mnie jedyny RPG w którym tak daleko zaszedłem(zwykle w tego typu grach nie daję rady już na początku);).
 

Tuminure

Użytkownik
Użytkownik
Warto wspomnieć, że Fable 2 to bardziej slasher niż RPG ;) - w Diablo znajdziemy więcej elementów RPG ;).
 

eXcellent

Użytkownik
Użytkownik
GTA III jak już ktoś napisał wyżej, to był spory przełom. Ponadto zdecydowanie Diablo II gra kultowa. Od siebie dodam tez chyba THPS2 i coś nieco później czyli Skate
 
P

Pawlllosss

Guest
Warto wspomnieć, że Fable 2 to bardziej slasher niż RPG ;) - w Diablo znajdziemy więcej elementów RPG ;).
A dla mnie Fable II jest bardzo przystępny i jest trochę jak simsy,bo jest dużo interakcji z wirtualnymi ludzikami i światem:D
 

Mamkers

Banned
Użytkownik
Hmm... jak dla mnie to:
WoW
Warcraft III
na rowni ;)
 

Bełek

Użytkownik
Użytkownik
Uncharted 2 - gra dopracowana od a do z i zrobiona z niesamowitym rozmachem.
 

Do góry Bottom