Najlepsza gra wyścigowa na xbox360?

Furai

Użytkownik
Użytkownik
Jak w temacie - jaka gra jest wedlug was najlepsza jesli chodzi o wyscigi. Chodzi mi o realistycznosc w prowazeniu i grafike. Pozdro

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Najlepsza gra wyścigowa na xbox360?

Z tych co grałem to powiem że forza2 jest całkiem ciekawa, graficznie może super nie wymiata ale tuning zadziwia. Właściwie jakakolwiek zmiana w jakimkolwiek podzespole ma wpływ na późniejszą jazdę.

Druga to GRID, graficznie chyba jedna z najlepszych (co prawda ilość dymu itd. trochę przeraża), z tym że z realizmem ciężko jest to raczej arcade ale lubi wkurzyć (oczywiście nie mówię tu o pewnej osobie robiącej 4 duble w Le Mans na extreme ;)).

No a teraz przyszła pora na grę, która najbardziej przypadła mi do gustu i nadal uważam ją za najlepszą na wyścigówkę na x360:
NFS: Most Wanted
Po co komu realizm, grafika skoro gameplay potrafi zatrzymać cię na dobrych parę godzin przed TV, a nie jak w przypadku nudnych symulatorów gdzie dosłownie w kółko robisz to samo :p No ale to już kwestia gustu.

A więc podsumowując:
1.Forza2 - Jako taki realizm.
2.NFS - Gameplay.

Nic lepszego raczej na x360 już nie znajdziesz

Kasaniec

Użytkownik
Użytkownik

Mnie poza Forza 2 podoba się jeszcze Project Gotham Racing 4.
Grywalność bardzo dobra, a grafika trzyma się do tej pory na wysokim poziomie.

1. Forza2 - Realizm
2. PGR 4 - Gameplay
3. Race Driver: Grid - Grafika

Czyli po prostu wole PGR4 niż NFS:MW :) A w GRID'a grałem tylko w demo no i oglądałem filmiki - grafika bardzo ładna :p

Furai

Użytkownik
Użytkownik

Okey dzieki bardzo za odpowiedz :) a wiadomo Wam cos o tym aby wyszla niebawem forza 3?

RadekS

Użytkownik
Użytkownik

A moim zdaniem najlepszy jest PGR 4, może nie pod względem realizmu ale za to grafika, wybór pojazdów i same wrażenia z jazdy są super. No i można na motorku tez pojeździć... ;D

1. PGR 4
2. Forza 2
3. TDU

vagner

Użytkownik
Użytkownik

Project Gotham Racing: grałem w 2, 3, 4, każda świetna, każda warta swojej ceny :)

Test Drive Unlimited: tu rozpisywać sie nie trzeba ;)

Aaa...zapomniałem jeszcze o NFS:MW

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik

TDU i PGR 4 - jedyne godne uwagi :-\
Ale jeżeli masz mniej niż 13 lat to polecam Grida.

Furai

Użytkownik
Użytkownik

mam wiecej niz 13 xp a TDU i PGR 4 mozna grac na dwa pady?

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik

no to jak masz wiecej niż 13 lat to dobrze ... nie musisz patrzec na grida

w pgr4 można spokojnie grac na 2 pady (w forze 2 też) ale jak z tdu to nie wiem ... choc wątpie bo jest ogromna mapa i gra stworzona bardziej pod multi ... więc raczej na 80% nie ma możliwości jazdy na 2 pady (jak się myle proszę mnie poprawic)

pozdr.

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

Majcher_NR napisał:
Ale jeżeli masz mniej niż 13 lat to polecam Grida.
Dlaczego ?

Czy to jakiś nawiązanie do ukończenia podstawówki i poznania czym jest "żart" ?

---

Z wyścigówek mam PGR 4, Grida oraz NFS PS

Polecam PGR 4 ;) jak dla mnie najlepsza gra wyścigowa :) (niestety nie grałem w Forze 2)

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik

zaznaczam że forza 2 jest najtańsza i najbardziej realistyczna i z największą ilością samochodów i z niesamowicie nieograniczonym tuningem.... grafika z początku odstrasza ale jak sie wybierze jakieś autko i wyłączy wszystkie wspomogacze to jazda na nurburgring jest dosłownie rajem ! (przynajmniej dla mnie) auto zachowuje się naprawde realistycznie ... grałem w ligach na kierownicy 900* w takie gry jak GTR2, rFactor (w f1) i wiem co mówię ... tak więc jak chcesz czuc samochód i byc z nim "związany" bierz Forza2
Jedynie co mnie w niej razi to przy hamowaniu nawet lekkim super świeciące się tarcze hamulcowe (jakiś żart chyba ze strony producenta)
ok mogą się palic z czerwonosci ale nie przy hamowaniu z predkosci 50km/h

znowu PGR4 dosłownie zaszokował mnie grafiką a raczej jej zbliżeniem to fotorealistyczności
budynkiu wyglądało onieśmielająco (jakoś tekstur) a modele samochodów prawie jak w Gran turismo 5 (gdzie samochody są robione z milionó polygonów) oczywiście prawie ......... :) (jazda w deszczu i krople na masce = szczęka opada Ci na podłoge) do tego fizyka jest naprawde dobrze zbalansowana ... mozna w 30% poczuc frajde z driftu w która jest w forza 2 .. znowu w forza trzeba długo trenowac żeby wyszło naprawde super .. w pgr4 przyjdzie to za pierwszym razem i dlatego mniejsza frajda choc i tak 100000 razy lepsze niż bezmyślne jeżdzenie w GRIDZie gdzie za fizyką stało chyba studio BLIZZARD :D

pozdr.

Saju

Użytkownik
Użytkownik
Forza Motorsport 2 i koniec kropka jeśli chodzi o realistykę.

szychabarca

Użytkownik
Użytkownik
Poleca Race Driver Grid.

meloncom

Użytkownik
Użytkownik
PGR 4 - zdecydowanie tak, jazda w roznych porach dnia, w deszczu, mgle, na sniegu...podstawa na x360 (buahaha exclusive)

Colin McRae Dirt - calkiem niezla samochodowka jesli ktos lubi rajdy, niestety do 5 czesci nie ma startu nad czym ubolewam

NFS Most Wanted - ostatnia dobra czesc tej serii (Pro Street tez jest niezle ale tylko dla niektorych - mi sie podobala zmiana konwencji, ehhh i to niszczenie wozka)

Test Drive Unlimited - dziesiatki godzin przed tv, masa samochodow, extremalnie duzo zadan i dosc urozmaicona rozgrywka. podlaczenie do xlive obfituje wieloma dodatkowymi wyscigami z prawdziwymi graczami. jesli ktos juz ma dosc tuningow, spoilerow i innego badziewia to gra dla niego.

dziwie sie, ze jeszcze nikt nie napisal - GTA IV :DD ale tak na serio to nawet slaba samochodowka :D

Ulus

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Forza2 -chyba jedyna w ktorej skonczylem kariere na 100% i w ktora potrafilem grac caly dzien :D

xpudlo360

Użytkownik
Użytkownik
wszystko najlepsze od Codemasters czyli : Grid ,Dirt
Reszta jakieś 6 lat do tyłu na podziomie Toca Race Driver 2 na PC

lukmaj

Użytkownik
Użytkownik
Ja najbardziej ze lubie Burnout Revenge. Takiej predkości jak tam nie uświadczysz w żadnej grze. Niestety lub stety nie jest to symulacja a arcadowe wyscigi

General Kubster

Użytkownik
Użytkownik
forza 2 jest zajefajna

kisiel__94

Banned
Użytkownik
Ja bym ci polecał PGR 4 (jest PL) ;)
Jest bardzo grywalna no i grafika jest nawet ciekawa ;D

BaginiakGB

Użytkownik
Użytkownik
GriD :D kozacka grafa i nie tylko
FroZa 2 :D realizm ale nuda ( jak dla mnie )
TDU :D ujdzie
PGR 4 :D WYMIATA :D

Do góry Bottom