Najlepsza Scieżka dzwiekowa w grze...

Joy5593

Użytkownik
Użytkownik
Witam, dzisiaj wlasnie prowadzilem debacje z kumplem jaka gra wg. niego ma najlepsza ścieżkę dźwiękową. Mozna tutaj do tego zaklasyfikowac muzyke (chocby nawet radia z seri GTA) lub muzyke uzyta chocby nawet przy loadingach gier itd.

Moimi faworytami są:
1. GTA Vice City - wszystkie radia w tej grze sa poprostu idealnie wkomponowane w klimat tej gry :)
2. Battlefield Vietnam- idealna muzyka podczas loadingów mapek, hity okresu wojny Wietnamskiej, CCR i duzo innych piosenek ktore trafiaja w ucho czekajac na gre :)
3. Need For Speed Underground 2 - bardzo fajnie dobrane piosenki ktore trzymaja taki nocny klimat gry :)


Podawajcie po trzech swoich faworytów w tej dziedzinie i dajcie krotki opis dlaczego. Moga byc gry z wszystkich platform :)
 

tijs18

Użytkownik
Użytkownik
1. Modern Warfare 2 - muzyka Zimmer'a kapitalnie wpisuje się w klimat najnowszego COD'a od IW. Coś neisamowitego po prostu. Generalnie nie przepadam za MW ale to, co zrobił Hans zasługuję na uznanie.
2. Fable II, Bioshock - Myślę, że w tym wypadku zbędne są wszelkie komentarze.
3 Castlevania: Dawn Of Sorrow (NDS) - po prostu cudo, każdy kto kocha tą serie z pewnością doskonale rozumie ten wybór :)
4. God Of War 1 i 2
5. Chrono Trigger (SNES) - ścieżka dźwiękowa nie jest może wybitna ale klimatu nie można jej odmówić.
 

Bansuj

Użytkownik
Użytkownik
Ja podam trochę więcej.

1. Wszystkie GTA począwszy od III. Najlepsza III i IV.
2. Wszystkie FIFA. "19-2000" po prostu ryło mi beret w 2002. Soundtrack z każdej FIFY od razu szybko wpadał mi w ucho, EA świetnie potrafi dobrać muzykę.
3. MW2. Dobry Klimat.
4. Shaun White Snowboarding. Zdziwiło mnie w tej grze tak dużo świetnych piosenek, nowych jak i klasyków. Nie mogę się odpędzić od "Alive & Amplified".
5. Seria NFS. Najbardziej zapamiętałem muzę z Most Wanted, Pro Street też miał niezłą. Tutaj po raz kolejny zwracam uwagę na geniusz muzyczny EA.
 

Kuzarek

Użytkownik
Użytkownik
Fallout 3 - Muzyka bodajże z lat 20-40(niewiem :D) idealnie pasuje do post apokaliptycznego klimatu
Dragon Age-loadingi nawet pasują do gry
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Zdecydowanie na pierwszym miejscu GTA od III do IV, perfekcyjnie wszystko dobrane.
Później jest Alan Wake z bardzo klimatycznym OST'em. A dalej to już sam nie wiem...
Może MW2?
 

Bełek

Użytkownik
Użytkownik
1. Trylogia God of War
2. Uncharted 1 i 2, Heavy Rain
3. The Darkness
4. Brutal Legend
5. Heavenly Sword
6. Fable 2
 

malina10212

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Moim zdaniem najlepsza muzyka była w :

Schadow of the Colosus (ps2) Bezdyskusyjnie ulubiona ścieżka dźwiękowa
Metal Gear Solid 4 (Pasowała do klimatu)
Lost Odyssey (powiało mistycyzmem i batalistyką średniowiecznej Japonii)
Wszyskie God of War'y od 1 po 2, po Chains of Olympus na PSP aż do ostatniej trójeczki na nowe generacje.
Brutal Legend (za stary dobry metal)
No i oczywiście Guitar Hero i świetnie obrane kawałki w każdej części (oprócz Van Halen)
 

stomil-olsztyn

Użytkownik
Użytkownik
Radio Wladivostok FM z GTA 4 i EFLC
Fifa każda część.
NFS Most Wanted i Underground 2
Mirrors Edge
Colin McRae Dirt 2
Fifa Street 3
Halo 3 (gra moze nie za dobra ale muzyka w menu epicka)
GTA Vice City każde radio
 

lisek84

Użytkownik
Użytkownik
A dla mnie absolutnym hitem, którego imho jeszcze nie pobiła żadna produkcja jest Jack Orlando.

YouTube - jack orlando soundtrack

zobacz np. tutaj:

http://www.youtube.com/watch?v=NntQWwgiMG8

ustaw tak na 3:15
 
P

Pawlllosss

Guest
Mi przypadła do gustu muzyczka w mafii, szczególnie ta w menu głównym.
 

Apacer

Użytkownik
Użytkownik
Halo3- misja z rozwaleniem działa plazmowego na pewnej górce. Dźwięk działa 100% taki sam jak odgłos w mixtape Brudne południe vol.3 :) I to mi się podobało.
 

dathan

Banned
Tylko radio los santos w gta san andreas
 

trochos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Halo 3 podczas ładowania :)
Gothic 1,2,3 muzyka pasuje to klimatu gry :D
 

CrypearL

Użytkownik
Użytkownik
PoP: Warrior Within, soundtrack wymiata na całego ^^
Zwłaszcza kawałek Conflict at the entrance :)

YouTube - Prince of Persia-Warrior Within soundtrack-Conflict at the entrance
 

Joy5593

Użytkownik
Użytkownik
Mi przypadła do gustu muzyczka w mafii, szczególnie ta w menu głównym.
fakt mialem wlasnie dylemat czy NFS czy mafia. W mafii ogolnie w grze muzyka swietnie pasuje :) Taka Prosta :)
No i wyjatkowo mi tez podpasowalo z Fify 2003 :)
 

PatrixOK

Banned
Użytkownik
W alan wake mi sie podoba :), Halo 3 tez oczywiscie
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
Gothic 1,2,3 oraz Alan Wake ;)
 

DJ_Boski

Użytkownik
Użytkownik
najlepszą ścieżkę dźwiękową ma bayonetta
 

bunker.lp

Użytkownik
Użytkownik
Brutal Legend, GTA (ale z każdej części tylko po kilka kawałków) i Guitar Hero (nie podaje Rockband'a, bo 1 ma zrypane 2 zkopiowane z GH:WT) ale jeszcze dodam RockBand the Beatles :D
 

Litwin95

Banned
Według mnie najlepszy soundtrack jest w GTA Vice City, chociaż Radio Broker w GTA IV też nieźle wymiata.... ;)
 

Do góry Bottom