Najlepsze bronie dead space 2

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
A więc- jakie waszym zdaniem są najlepsze bronie. Ja się mogę wypowiedzieć tak

1. Piła plazmowa- słaba; nie opłaca się ulepszać.
2. Miotacz ognia- może się przydać w naszym arsenale na ta małe "robaczki", ale ulepszać też się nie opłaca.
3. Piła tarczowa- świetna broń na krótki dystans. Możę się przydać ale ja jej nie używam. Lubię zabijać potwory na dystans.
4. Pulse rifle- jak dla mnie broń słaba i nie warta zachodu.
5. Detonator- Broń o ogromnej sile rażenia i ciekawym zastosowaniu. Zastanawiam się nad ulepszaniem.
6. Kołkownica- fajna sprawa z nią, ale wydaję mi się że nie warto w nią inwestoiwać
7. Pistolet linowy- Jak dla mnie na razie broń nr. 1 w moim arsenale. Jest ogromnie skuteczna zwłaszcza na hordy potworów:).

Innych broni nie próbowałm. Ulepszałem tylko pistolet linowy z broni i okazuje się znakomitym wyborem. Dlatego chciałbym poznać wasze zdanie na temat tych i innych broni w dead space 2.
 

AiZo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Piła plazmowa - którą jak posiada się save z DS1 odblokowuje się w sklepie przy 1szym podejściu. Zdecydowanie jest najlepszą bronią. Dużo amunicji, duży dmg.
 

sammael74

Użytkownik
Użytkownik
zdecydowanie pila plazmowa,a ulepszac trzeba wszystkie,dla achievmentow chociazby
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Też posiadam tą piłę z jedynki- W warsztacie widziałem że ma takie same obrażenia jak ta zwykła piła. A próbowaliście inne bronie bo moim zdaniem piła słaba:D
Ale każdy gra tym co lubi i bardzo dobrze:D
 

endless200

Użytkownik
Użytkownik
Własnie jestem na 10 chapterze i posiadam tylko trzy bronie w swoim arsenale : )
Moim zdaniem najlepiej zainwestowac w piłe plazmową i rownomiernie upgradowac ja z pistoletem liniowym (najlepiej najpierw skupic się w obrazeniach i magazynku) Na małe potworki (zmutowane dzieciaczki, jezyki i inne pełzające gady) polecam karabin plazmowy (zainwestowalem jedynie w powiekszenie magazynku to 100 pociskow) Te trzy bronie to najlepszy ekwipunek jaki był i jedynce jak i jest w tej czesci. Warto wydac troche na upgrade kombinezonu i stazy
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
można tą piłę jakoś zakupić jak się nie posiada seve z pierwszej części?
 

DjKwaku

Użytkownik
Użytkownik
czym sie rozni ta pila od zwyklej ?? to tylko bajer czy faktycznie sa jakies roznice ?
 

stefan91

Użytkownik
Użytkownik
według mnie też najlepsza jest pila plazmowa :D
 

Do góry Bottom