Najlepsze momenty z gier

fatumzoR

Użytkownik
Użytkownik
Jaki moment z gier utknął wam najbardziej w pamięci? Czego nigdy nie zapomnicie, i chętnie będziecie do tego wracać? W tym temacie piszemy właśnie o tym :)

Odnalezienie żony Doom'a z GoW'a to naprawdę nie lada sytuacja, grając tyle i nagle coś takiego? - Aż za gardło łapie.
 

tomasz222

Banned
Użytkownik
Jaki moment z gier utknął wam najbardziej w pamięci? Czego nigdy nie zapomnicie, i chętnie będziecie do tego wracać
napewno wszystko co zwiazane z chorym SILENT HILL...wszystkie wstawki i ogolnie calosc
 

tijs18

Użytkownik
Użytkownik
W mojej pamięci utkwiły następujące momenty

WOW III; zdobycie Mrocznego placzu przez Arthasa (kapitalna scena)
WOW III: Zabicie króla Lorderonu przez Arthas'a
DMC 3: Devils Never Cry for the first time:)
DMC 3: Scena w której drugie ja dantego daje wreszcie znać o sobie
DMC 3 Vrgil & Dante finally United
DMC 3 Vergil & Dante (ostateczna konfrontacja w której Vergil przegrywa i spada do piekła) Gdzie jest film??:D
DMC 4: Nero zdobywa Yamato
Fable II: Intro!!!, scena z pozytywką
Chrono Trigger: Moment w którym Magus staje się częścią naszej drużyny
Infinite Undiscovery: Poświęcenie Sigmund'a
Metal Gear Solid 2: Każdy przerywnik filmowy był wielkim zaskoczeniem!!!. Z cała pewnością największy szok na mojej osobie wywarł moment w którym przemówił Liquid Snake. Tutaj ponownie musi paść pytanie of filmie :)
Metal Gear Solid: Tajemniczy Ninja wyjawia swoją tożsamość
Gears Of War 2: Zakończenie - Adam Fenix przemawia ;-)
GTA II: Intro :)
Mafia: śmierć Pauliego, pojedynek z Sam'em, zakończenie "Don Salieri sends regards"

To chyba byłoby wszystko :)
 

meloncom

Użytkownik
Użytkownik
tomasz222 - caly silent, wszystkie czesci, nawet plonacy dom z poczatku SH Origins
DeusEx - Koncowka (i kilka zwrotow akcji w czasie gry a szczegolnie poznanie o rzadowym spisku, zmiana stron konfliktu, ucieczka z mieszkania brata - juz dawno w to gralem)
Fallout 2 - walka koncowa
STALKER Cien Czarnobyla - wejscie na teren elektrowni
COD 4 - odbicie ?? Nikoalaja ??
Project IGI - (ktos to pamieta?) God - misja snajperska

Unreal Tournament 3 - siostra glownego bohatera ginie na koncu w jego ramionach (a taka fajna laseczka... ;( )
 

Ulus

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
CoD4 -Helikopter spadajacy prosto na Ciebie oraz wybuch bomby atomowej:D
Half Life 2 - pierwsze wrazenie (czyli okolo 5 minut na samym poczatku gry :))
Condemned -akcja z trupem w szafce, ktoremu trzeba zrobic foto :)
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Cod4 - Bomba i Helikopterek . Na duzym TV i ładnej grafie wpada w pamiec .
Bioshock- Zabojstwo Andrew Ryana i rozmowa z Atlasem . Ogolnie cała Fabuła jest ostra
Final Fantasy : Crisis Core - Smierc Zacka i słowa skierowane do Cloud'a
 

jarek43_16

Użytkownik
Użytkownik
ja to pamiętam dwie rzeczy : 1 - jak mi się udało przejść na ps2 w shadow of dhe colossus pierwszego bossa, 2 - jak w bully-m na x360 utknąłem nim w latarni przy ulicy jak uciekałem przed policjantem (kręciłem się do okoła 8i nie w żaden sposób nie mogłem wyjść z niej), po czym musiałem zresetować konsole, ale i policjant nie mógł mnie złapać ;)
 

fatumzoR

Użytkownik
Użytkownik
No właśnie, jak mogłem zapomnieć o śmierci Andrewa Ryana? Też ostra scenka :)
 

DusiekPL

Użytkownik
Użytkownik
Oj jest troche tego ale wymienie te najlepsze :D
COD4 - wybuch bomby atomowej i spadający helikopterek
COD5 - Wtykanie flagi na Reistagu.
HALO 3 - wszystkie te przerywniki były swietne szczególnie ten na samym początku
Zagubieni - pierwszy przerywnik gdy samolot się rozleciał :DD:DD
The Force Unleashed - wszystkie (3) śmierci Starkiller'a były mocne
Prince of Persia - odradzanie się żyznych pól no i zakończenie;)
 

Bełek

Użytkownik
Użytkownik
The Darkness - moment kiedy Ciemność pokazuje swoją potężną moc gdy Jackie wchodzi do chaty Pauliego
Bioshock - widok dzieci (w tym tej dziewczynki na wózku) grających w różne gry oraz sam moment przeprowadzenia egzorcyzmu na Little Sister
Devil May Cry 4 - moment kiedy Nero ożywa po przybiciu do ściany przez sługusów Agnusa (czy jak mu tam było) i zdobywa Yamato. Uwielbiam muzykę z tego momentu!
GTA 4 - napad na bank i ucieczka z niego
Prince of Persia - zakończenie. Bardzo też lubię gadkę księcia i ogólnie jego zachowanie względem Eliki
Silent Hill Homecoming - motyw ze ścianami w domu głównego bohatera oraz jak jak jego stary zostaje przepołowiony

Ps. Michael94 - Reichstagu a nie Reistagu.
 

kasan1512

Użytkownik
Użytkownik
Niestety już oklepane z powodu nadmiernego wykorzystywania w późniejszych grach, ale

Medal of Honor Allied Assault na pc - scena lądowania w Normandii, już dopływamy do brzegu, przód się otwiera i... seria po kolegach z przodu. Teraz to już się przejadło, ale wtedy to naprawdę robiło wrażenie i aż ciary przechodziły po plecach.
 

vagner

Użytkownik
Użytkownik
HL2 Episode two- drastyczna śmierć, Eliiego Vance'a
FreeSpace- przed ostatni level, pościg za Lucyferem
Homeworld 1&2-wszystko, każdy level, kazdy zwrot akcji, ten ogrom, ten rozmach ahhh..
 

swiatek94

Użytkownik
Użytkownik
Killzone 2 - Śmierć Garzy piękny i przykry moment
COD 4 - Wybuch bomby atomowej
Fable II - Intro
 

LortHua

Użytkownik
Użytkownik
Gears of War 2 - Scena z Domem i jego żoną.
Fable II - Scena końcowa - "Dzień na farmie" i pozytywka
Mass Effect - Ostatnia bitwa
 

Shogun

Użytkownik
Użytkownik
1. COD 4 Bomba i helikopter
2. Mafia - śmierć pauliego
3. COD 5 Metro, Reistag
 

Jarek263

Świeżak
Świeżak
Chodzi mi o zakonczenie PoP:]. Mozesz mi wyjsnic dlaczego cala gre odradzalem żyzne Pola a na koncu znowu zamieniam cala kraine w "zepsucie". Rozumie zakonczenie fajne robie to dla Eliki ale mam pytanie czy planuja następną cześć ktora bedzie kontynuacją tej. Bo jezeli nie to zakonczenie mnie troche wkurzylo. Moze dlatego bo wiem ze Elika by tego nie chciala co zrobilem na koncu:]. Jakbyś coś wiedzial w tym temacie to sie odezwij. Z góry dzieki!!!
 

Angoleiro

Użytkownik
Użytkownik
Cały MGS 1,2,3 oraz wiele momentów w Final Fantasy VII. No i nie zapomniana scena z Crisis Core podczas walki Seph vs Genesis vs Angeal ;) Pewnie znajde wiecej, ale to najbardziej.
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
GOW 2 jak sie nam zabija nasz Hawajczyk :/ nie wiem czemu ale go polubiłem...

Gta 4 jak udało mi sie w misji od romka wywalić goscia przez okno

Cod 5 jak dostaje flesz na twarz (1 misja z Japończykami) i nagle taka jakby błona :]

no i chyba tyle co pamiętam :p
 

bomax2

Użytkownik
Użytkownik
CoD4 bomba atomowa i ostatnia misja
CoD5 pierwsza misja zrobila na mnie wrażenie
GOW2 zabicie mlodego spoko byl heh
 

Bełek

Użytkownik
Użytkownik
Reichstag do ***** nędzy!
 

Do góry Bottom