Najnowsze Call of Duty sprzeda się w 12 milionach sztuk?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

CuxPL

Użytkownik
Użytkownik


Tak uważa Evan Wilson, analityk z firmy Pacific Crest.


W swoich poprzednich wyliczeniach Wilson szacował, że sprzedaż w okresie świątecznym zamknie się w 10 milionach sztuk. Zwiększył jednak swoje przewidywania po dotarciu do danych świadczących o tym, że liczba zamówień przedpremierowych Call of Duty: Black Ops jest większa niż w tym samym okresie w przypadku Modern Warfare 2.

Wilson uważa jednak, że Black Ops nie sprzeda się tak dobrze, jak MW2, które w okresie świątecznym po swojej premierze osiągnęło liczbę 16 milionów sprzedanych egzemplarzy. Powody? "Konkurencja, słabszy marketing i sytuacja w Infinity Ward".


Cóż, nawet jeśli kolejna część Call of Duty nie przeskoczy niebotycznie wysoko ustawionej przez Modern Warfare 2 poprzeczki, to i tak wszystko wskazuje na to, że osiągnie niemały sukces. A podobno nikt nie lubi Activision...





źródło; polygamia.pl
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
No bardzo ciekawe czy się sprawdzi :D
Życzę im tego, ale niech to się przełoży na samą grę, a nie tylko markę.
 

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
Bardzo czekam na tą grę i jestem ciekawy czy będzie to hit :)
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
No ciekawe ile sztuk im się sprzeda :D
Po premierze BC2 i nowego MOH nie wróżę im takiej sprzedaży :p
 

garnek

Użytkownik
Użytkownik
Myślę że jak nie wprowadzą abonamentu do COD'a to gra się sprzeda więcej niż MW 2, BC 2 i Medal of Honor. Będzie więcej niż 12 mln sprzedanych sztuk.
 

codmistrz

Użytkownik
Użytkownik
ale absurdalny temat ;) Jak można wiedziec jak sprzeda się gra, która wychodzi za kilka miesięcy. do zamknięcia. nie kopiujcie tego co popadnie. główką też czasem ruszcie.
 

arkadiusz_89

Użytkownik
Użytkownik
ale absurdalny temat ;) Jak można wiedziec jak sprzeda się gra, która wychodzi za kilka miesięcy. do zamknięcia. nie kopiujcie tego co popadnie. główką też czasem ruszcie.
hahaha i kto to mówi...

biorąc pod uwagę ilość konsol na rynku (x360 i ps3) i moc marki COD to jestem pewien, że gra zejdzie w min. 10 milionach.
 

przeo_91

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli będzie tak dobra albo lepsza od MW2 to na pewno pobije rekord.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
jeśli będzie na poziomie MW2 to nie kupię, szkoda kasy, jeśli będzie na tym samym poziomie co CoD4 to kupuję w ciemno :p
 

D4Ru73K

Banned
Użytkownik
do zamknięcia. nie kopiujcie tego co popadnie. główką też czasem ruszcie.
Ruszyć główką tak jak Ty? Jak tam news o X720 z marca 2007? Ahh zapomniałbym

ale absurdalny temat ;)
W zakładanie absurdalnych tematów rządzisz i dzielisz. Dawno tak durnych tematów nie było, jak Twoje.
 

Grezail

Świeżak
Świeżak
Według mnie na pewno się sprzeda w takim nakładzie...Wszystko co z CoD jest związane dobrze się sprzedaje...bo to już gra kultowa.
 

davidsindahouse

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli MoH:Afghanistan będzie tak słaby jak beta, to CoD może być bezkonkurencyjny. Muszę jednak przyznać, że przed premierą MW2 byłem bardziej ciekawy i prędzej zrobiłbym preordera. Jak narazie widzieliśmy zbyt mało z Black Ops żeby tak naprawde jakikolwiek zachwyt we mnie budziła, oprócz faktu że będzie to nowy CoD.
 

DeMoH

Użytkownik
Użytkownik
Ja zniechęciłem się do tej serii po zagraniu w multiplayer COD6 na PC... Oni wyraźnie nas olewają i chcą tylko zbić jak największą kasę.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom