Najnowsze składy i oryginalne stroje w PES 2012 - Tutorial

Sierak1717

Użytkownik
Użytkownik
Ma ktoś jakiś poradnik jak robić patch poprzez modyfikacje obrazu??
 

Amek

Użytkownik
Użytkownik
a jest coś takiego do PESa 11?
Ewentualnie czy ten save będzie pasować?
 

Sierak1717

Użytkownik
Użytkownik
Option File V4 Fix 1 ~ Xbox 360 option File, instalował ktoś to, u mnie nie działa czy trzeba DLC pobrać aby hulało ??
 

SIEDZE

Banned
Amek, pasować nie będzie a do 2011 jest na pewno.
 

kyuba

Świeżak
Świeżak
l

A jak nie mam nic w data partition w Usb xtafie ? Co mogę zrobić , skonfigurowałem UsB , Polik Data partition jest pusty :(
 

marcinm

Świeżak
Świeżak
A jak nie mam nic w data partition w Usb xtafie ? Co mogę zrobić , skonfigurowałem UsB , Polik Data partition jest pusty


-
klikasz Data Partition > Robisz taki folder w okienku po prawej stronie ;) -Content... i do neigo kopiujesz cala zawartosc :) a rezste robisz jak jest napisane :) ja pobralem troszke ten sam patch chyba... ale od razu w tym folderze Content > PES 2012 xbox 360 option file v1 by santiis2010 - Download PES 2012 Patch,PES2012 Demo,PES 2011 Patch,PES 2010 Patchs,PES 12,PES Parche,PES2011 Update,PES Patch,PES Edit,Option File,DLC,PS3 of,PES PC. - PES Patch,PES 2012 Patch,PES2012 Demo,PES 2011 pozdr :)
 

SIEDZE

Banned
 

Seban_ZA

Użytkownik
Użytkownik
najlepiej jest skonfigurować pad pod dysk czyli wrzucić save lub coś z pesa 2012 na pendrive i mamy utworzone foldery:) Co do najnowszego patcha to jak do wgrać??

Już sobie z tym poradziłem
 

Piter294

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Gdzieś czytałem żeby te patche działały potrzebny jest dysk. Niestety ja mam tylko konsole arcade z wewnętrzną pamięcią 256 mb i pendrive 8 gb i moje pytanie czy była by możliwość wrzucenia gdzieś samego pliku żebym miał oryginalne nazwy drużyn z angielskiej ligi i ewentualnie najnowsze składy do drużyn z niezpatchowanej wersji ??

Czy ktoś mógłby odpowiedzieć na moje pytanie !?
 

Seban_ZA

Użytkownik
Użytkownik
"Piter294" Możesz wrzucić to na pendrive, przy starcie gry wybierasz nośnik pendrive i będzie Ci czytać oryginalne nazwy drużyn z pena:)
 

Piter294

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nazwy jak nazwy ale chodzi mi też o aktualne składy a po drugie emblematy co niektórych lig w ogóle nie widać. Mam nadziej że się nie mylę co do tego że potrzebny jest dysk żeby to wszystko dobrze działało ??
 

Kanonier90

Użytkownik
Użytkownik
Seban_ZA jak sobie z tym poradziłeś ? Mi ciągle wyskakuje "[edit data] Unable to load because data is for diffrent version. Download new contents to update data." Myślałem, że to oznacza konieczność wgrania najnpwszego upadate`a (przez pendrive). Jednak nic to nie dało. Może ściągam złą wersje update`a ? Mógłbyś opisać jak ty sobie z tym poradziłeś ?
Może ktokolwiek inny może pomóc z instalacja tego patcha?
 

LessThanJake

Użytkownik
Użytkownik
Seban_ZA jak sobie z tym poradziłeś ? Mi ciągle wyskakuje "[edit data] Unable to load because data is for diffrent version. Download new contents to update data." Myślałem, że to oznacza konieczność wgrania najnpwszego upadate`a (przez pendrive). Jednak nic to nie dało. Może ściągam złą wersje update`a ? Mógłbyś opisać jak ty sobie z tym poradziłeś ?
Może ktokolwiek inny może pomóc z instalacja tego patcha?
Właśnie też tak mam,mam wszystkie pliki z koszulkami na dysku ale ten błąd z plikiem data że jest z innej wersji mnie rozwala,nie wiem co zrobić,nie mam pojęcia czemu innym to normalnie chodzi:p

A tak wogóle porównując pesa z xboxa do pc to my mamy mówiąc jednym słowem - SZAJS !:) szkoda że edycja na xboxa nie stoi na takim poziomie jak na PC
 

Kanonier90

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie też tak mam,mam wszystkie pliki z koszulkami na dysku ale ten błąd z plikiem data że jest z innej wersji mnie rozwala,nie wiem co zrobić,nie mam pojęcia czemu innym to normalnie chodzi:p

A tak w ogóle porównując pesa z xboxa do pc to my mamy mówiąc jednym słowem - SZAJS !:) szkoda że edycja na xboxa nie stoi na takim poziomie jak na PC
I chyba nikt nam tu nie pomoże z ty patchem ;/ Trudno trzeba grać na tym starym gdzie nie ma bundesligi a herby wyglądają słabo... Nawiązując do twojej wypowiedzi na temat edycji na pc to szczerze powiedziawszy nie miałem okazji grać na blaszaku w najnowszego peska. W poprzednią wersję grałem na pc i sobie chwaliłem. Btw. wyszedł jeszcze nowszy patch na pes-patch.com, który również nie hasa :D
 

LessThanJake

Użytkownik
Użytkownik
Porównajcie sobie do wersji na PS3,ile wychodzi rodzaji patchy na Pleya,co my gorsi jacyś?,a problem z unable to load data srata tata dalej nie rozwiązany;]
 

xavv

Świeżak
Świeżak
potrzebuje patcha z najnowszymi składami i strojami do PES2012 wraz z tutorialem wgrywania przez USB (linki z pierwszego postu wygasły)
 

bart23

Użytkownik
Użytkownik
Ktoś jeszcze interesuje się tematem? ktoś wie jak wgrać najnowsze patche nie posiadając konta w XBL ani nie mając JTAGA???
 

pablo1987xxx

Świeżak
Świeżak
własnie, wygasły linki mozna prosic o nowe? :smug:
 

Do góry Bottom