Najnowsze TU minecraft xbox 360 rgh skąd pobrać

Abel

Świeżak
Świeżak
Witam
Doradźcie , poratujcie linkiem skąd pobrać najnowsze tu dla Minecraft
Ściągnąłem jakieś tu80 ,ale córka marudzi że to nie jest to co trzeba bo nie ma mebli, miodu i coś tam jeszcze .
Poratujcie gdzie znajdę najnowsze Title update bo nie dam mi spokoju
Dzięki i pozdrawiam
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Sorry mistrzu. Trzeba kupić nowszą konsolę albo pc. Minecraft Xbox 360 edition jest eol czyli end of life.
Wersje aktualne to Minecraft Java edition lub Minecraft Bedrock edition z cross płayem pomiędzy różnymi platformami takimi jak android ios windows 10 PS4/ps5 Xbox one/series s x oraz Nintendo switch. Najtańszy jest Minecraft na system android lub jeżeli jeszcze są tanie kody windows 10 edition Bedrock po kilka PLN ale trzeba ich szukać na portalach typu g2a i inne.
 

Abel

Świeżak
Świeżak
Dzięki bardzo za wyczerpującą odpowiedź
W takim razie będzie trzeba pomyśleć o xbox one :):)
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki bardzo za wyczerpującą odpowiedź
W takim razie będzie trzeba pomyśleć o xbox one :):)
Na Xbox one (s) słabo działa. Celował bym conajmniej w Xbox series s bo będziesz na nim mógł odpalić raytracing w Minecraft. Na promocji z cdkeys można kod kupić co jakiś czas za około 30pln a w gamę passie jest za free.
 

Abel

Świeżak
Świeżak
Dzięki serdeczne za radę , ale ja nawet nie wiem o czym piszesz :)
Nie mam zielonego pojęcia co to jest "raytracing " a pozostałe sformułowania tez nie za dużo mi mówią . Konsole mam w zasadzie tylko dla córki . Ale skoro mówisz że Xbox series s jest lepszy , zgłębię temat i pomyśle co kupić
Tak czy inaczej dzięki za rade
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Xbox one to obecnie stara generacja. Obecna generacja to Xbox series S i X.
 

3GR

Świeżak
Świeżak
Ray Tracing jest to doświetlenie miejscowe obrazu w celu urealistycznienia go, obraz jest bardziej realistyczny, naturalny. Wpisz np w google Minecraft RTX zobaczysz na czym polega różnica o_O
 
Ostatnia edycja:

adasbb

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tyle tylko że prócz opcji w ustawieniach gry (której się nie da włączyć) Ray Tracingu nie ma aktualnie na series s/x. Chyba, że ja nie umie go włączyć :D
 

3GR

Świeżak
Świeżak
Tak w tej chwili nie jest dostępna opcja uruchomienia go :arghh: ale podobno przy aktualizacjach mają to umożliwić, jest już kilka dobrych tytułów co wykorzystuje Ray Tracing :D
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Na win10 można włączyć o ile spełnia się wymagania.
 

3GR

Świeżak
Świeżak
Tak na W10 działa i to znakomicie :D
 

Do góry Bottom