Najnowszy,najlepszy, świetnej jakości GAMEPLAY z ZOMBIE w BLACK OPS!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Nikolai

Banned
Przedwczoraj prezentowaliśmy wam gameplay z Zombie w nie najlepszej jakości. Dziś prezentujemy kolejny, lecz tym razem z opcją w HD! P.S. Na samym końcu wideo widać przez chwilę nowy rodzaj Zombi. Zapraszamy do oglądania!


Zachęcam także do obejrzenia najnowszego Launch Trailer z Black Ops ;)

(ź) MODERNWAR.PL

Z
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
No to git z tymi zombiakami. W WaW był to cały sens gry w tego CoD'a :D
 

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
Już widzę jak gram w to na xlink :D
 

Nikolai

Banned
już widzę jak gram w to na XBL... Legalnie, szybko, bezproblemowo z setkami tysięcy graczy z całego świata.
 

MTTy2k

Użytkownik
Użytkownik
już widzę jak gram w to na XBL... Legalnie, szybko, bezproblemowo z setkami tysięcy graczy z całego świata.
podbijam:)
 

Rasam

Użytkownik
Użytkownik
oj tak, szykują się długie godziny grania heh ;p
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Mi tam bardziej chodzi o fabułe - Single. Zombie to tylko dodatek, ale na pewno umili rozgrywke, szczególnie jeśli będzie split-screen :)
 

cela

Świeżak
Świeżak
Wiadomo już coś na temat podzielonego ekranu w Zombie i innych trybach gry (np. GunGame)?
 

ATi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ależ nie moge się już doczekać....
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
a mi się ten gameplay nie podoba, wszystko wygląda tak WOOOLNO, ta broń to jakiś klocek duplo, zero dynamiki.. ahh stary dobry CoD4..
 

Amigo XV

Świeżak
Świeżak
Ten tryb wygląda bombowo, nie mogę się doczekać premiery :)
 

Daniello09

Użytkownik
Użytkownik
Ja pierdziu będzie gra roku :D
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Są osiągnięcia na to?
Bo mi te zombiaki jakoś nie podchodzą...
Bardziej mnie singiel interesuje.
 

KuBaNPL

Użytkownik
Użytkownik
Ja nie oglądam bo nie chcę sobie spoilerować :D Myślę, że jakoś wytrzymam do premiery.
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Mn!h ile to razy ja widziałem opinie ludzi, którzy poza CoD 4 świata nie widzą... oni przecież muszą co chwile coś zmieniać, żeby Call of Duty się nie zbrzydł. Gdyby ciągle robili CoD'a 4 z innym tytułem lub cyferką w tytule, to każdy by narzekał że ciągle to samo, a tak jakaś zmiana jest.
 

patryk.ferszt

Użytkownik
Użytkownik
Kozacko wygląda na filmikach a jeszcze lepiej bedzie na telewizorkach. Mi ten głos co komentuje po zabiciu zombie to podobny jest do Vegety z DBZ z Angielskiej wersji
 

randnd

Użytkownik
Użytkownik
Dobra zabawa sie szykuje:)
 

mikute

Użytkownik
Użytkownik
Ja powiem tak. BĘDZIE W CO GIERCZYĆ!! Mam nadzieje, że gra będzie hitem.
Aha i jeszcze coś. Osoba w 0:37 sekundzie launch trailera to nie jest czasem John F. Kennedy??
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
@Up też mi się tak wydaje, z trailera można wywnioskować że na brak akcji w Black Ops'ie nie będzie można narzekać ;)
 

Ice Crystal

Użytkownik
Użytkownik
Jeszcze nigdy nie napaliłem się na żadną grę tak, jak na Black Ops :p
A tak wgl. to wie ktoś ile może wynosić cena BO w Media Markt w dniu premiery?? :D
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom