naklejki na plyty DVD+R DL

denon75

Świeżak
Świeżak
Czy na płyty DVD+R DL z grami można nakleić wydrukowana naklejkę?
i Czy gra będzie działać?

proszę o info kogoś kto nakleja naklejki na wypalone płyty
dzieki
 

qatroo

Banned
Użytkownik
raczej nie.. jest specjalna nagrywarka która "maluje na płycie" jakieś wzorki, loga z gier, widziałem u kumpla, no ale oczywiście jak chcesz sobie zepsuć napęd to sobie naklej. Chociaż do końca sam nie wiem. Ja na twoim miejscu bym nie próbował
 

Ingvar

Banned
Jeśli nie chcesz kompletnie rozdupczyć napędu to nie naklejaj nic na płyty. Co innego jeśli masz drukarkę do płyt albo odpowiednią nagrywarkę z LS.
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
No i wtedy płyty DL Printable ;)
 

incubus

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
rozwalisz sobie naped
 

mistrzmtb

Użytkownik
Użytkownik
No ja raz przykleiłem zwykły papier na płyte ten klej wysechł się zaczął odklejać i ciągle było wyczyć płyte... Nie radze tego robić.
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli używasz drukarki, która ma możliwość kolorowania płyt ( wtedy musisz kupować całe białe płyty - http://www.exito.net.tw/image/dvd-r/DVD-R 11cm full printable.jpg ) to nic się nie stanie, wiem bo sam mam sporo takich płyt ale na PC. Nic się z Nimi nie dzieje... Jeżeli drukarka posiada funkcję Light Scribe, to Twoje płyty będą wyglądać jak oryginały :) ( Light Scribe drukuje tak ślisko... nie wiem jak to opisać ^^ )
 

deffc0n

Użytkownik
Użytkownik
Czy na płyty DVD+R DL z grami można nakleić wydrukowana naklejkę?
i Czy gra będzie działać?

proszę o info kogoś kto nakleja naklejki na wypalone płyty
dzieki
Rozwalisz tylko sobie naped plyta bedzie po takim czyms zle wywazona, osobiscie mam i polecam dobrej jakosci drukarke z mozliwoscia nadruku na plytach jest rewelacja moj Canon drukuje takie rzeczy ze na pierwszy rzut nie wiadomo ktora plytka to ta z nadrukiem ;)

 

Dzajniak

Użytkownik
Użytkownik
Nie polecam zniszczysz sobie napęd. Wiem z doświadczenia ;)
 

bison616

Użytkownik
Użytkownik
mam drukarke Canon Ip 4500 super robi nadruki na dvd chociaz do orginału to nieco brakuje
 

Do góry Bottom