Napęd mi pada w X360?

sOrOwEczkA

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie co to jest ten naped hd dvd do x360?Widzialem go raz w media za 150 zł.Jest na niego przeróbka ,jakiej to jest firmy??.Musze kupic poniewaz mój co mam nagle przestal czytac gry :'( ''dysk niemozliwy do odtworzenia''.I jeszcze jak sprawdzic jakiej ma sie firmy naped-na tacce nic mi nie pisze??
 

zomg

Użytkownik
Użytkownik
Odp: HD DVD ??

Napęd ten umożliwia oglądanie filmów zapsianych na płytach HD-DVD ,które to filmy są wydawane w coraz mniejszej ilości ,gdyż HD-DVD przegrało wojnę formatów z Blue-Ray.Na napędzie HD-DVD nie odtworzysz gier z Xboxa ani go nie sflashujesz(swiat bylby zbyt piekny jakby dalo sie przerobic bez otwierania konsoli).Sluzy on jedynie do filmow.
 

sOrOwEczkA

Użytkownik
Użytkownik
Odp: HD DVD ??

aha dzieki akupie sam naped z flshowany lite-ona(chyba najlepszy na rynku)???
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: HD DVD ??

sOrOwEczkA napisał:
aha dzieki akupie sam naped z flshowany lite-ona(chyba najlepszy na rynku)???
Chyba chodzi ci o BenQ :p

Bo Lite-On'a to radził bym ci nie kupować ;D
 

sOrOwEczkA

Użytkownik
Użytkownik
Odp: HD DVD ??

a dzieki bo gdzies przeczyalem ze lite-on jest najleszy :) . A wie ktos jak sprawdzic jakiej firmy ma sie naped??na tacce nic nie pisze :(
 
P

przeo_91

Guest
Odp: HD DVD ??

Człowieku kurde! mówiłem ci że po tacce, wchodzisz na allegro sprawdzasz jaką masz tackę! A płyt ci nie czyta bo pewnie masz słabą nagrywarkę!
 

sOrOwEczkA

Użytkownik
Użytkownik
Odp: HD DVD ??

Dzieki.Przeo_91 sorki ze nie zobaczylem na allegro.Moj bład.Mam naped hitachi(najgoroszy??).Da sie kupic nowy naped benq??
 
P

przeo_91

Guest
Odp: HD DVD ??

po co ci nowy napęd, ile masz konsole, mówię ci być może nagrywarka źle nagrywa płytki Hitachi-LG raczej rzadko się psują.
 

sOrOwEczkA

Użytkownik
Użytkownik
Odp: HD DVD ??

Konsole mam 6 miechow.Samsung SH-S182D a oto moja nagrywarka-myslicie ze sie nie nadaje do nagrywania gier??
 
P

przeo_91

Guest
Odp: HD DVD ??

Być może jest już po prostu wykończona :p a inne gry/filmy na płytkach czyta ci konsola?
 

sOrOwEczkA

Użytkownik
Użytkownik
Odp: HD DVD ??

Znaczy to jest tak. Grid sciagniety wypalony i chodzi caly czas. GTA 4 sciagnieta wypalona i dziwnie chodzi bo mam na niej takie biale linie w okolo plyty-tak jakby naped rysowal,ale tylko gta4. A wczoraj wypaliłem top spin 3 i jego wogole nie odtczytuje :(-nagrywalem tak samo jak zawsze.ImgBurn , predkosc 2.4x , plyty Verbatim.Co to sie dzieje??rysuje mi tylko gta 4??
 
P

przeo_91

Guest
Odp: HD DVD ??

Pada ci po prostu nagrywarka, kup sobie jakiegoś LG lub Pioneer :) I będzie good :)

PS. Chcesz coś jeszcze wiedzieć?
 

sOrOwEczkA

Użytkownik
Użytkownik
Odp: HD DVD ??

AA dzieki za pomoc.A jeszcze jest cos takiego jak rysowanie plyt w x przez x???Tylko w gta4 mi sie tak dzieje??
 
P

przeo_91

Guest
Odp: HD DVD ??

Xbox rysuje płyty jak stoi nie stabilnie i jak ruszasz nim pod czas pracy, np. gdy płyta jest w napędzie.
 

sOrOwEczkA

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Napęd mi pada w X360?

AA dzieki to bede musial sie wybrac po nowy naped :(

A i jeszcze zapomnialem jaka najlepiej nagrywarke kupic??Wiem ze LG a znacie jakies porzadne modele do nagrywania gier na 360??

http://allegro.pl/item384056757_hp_dvd1040i_lightscribe_x20_nero7_box_tasma_ide.html

http://allegro.pl/item382415313_sata_lg_gh20ns10_20xdvdrw_10xdb_securdisc_.html

http://allegro.pl/item384274981_czarny_pioneer_dvr_215d_interface_sata_niezawodny.html

Co lepsze???
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Napęd mi pada w X360?

lykaj 215BK, nie 215D jak napisales
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Napęd mi pada w X360?

http://www.allegro.pl/item381057397_lg_h55l_z_lightscribe_i_securdisc_2_kolory_nero.html

najlepsza! 56 gry nagrane wszystkie działają 1 płyta spalona(prawdopodbie była uszkodzona nagrało do 50% i koniec :( , była to płyta PLATINUM więc... a Verbatim wszystkie nagrane bez problemu ok.52płyt :D .
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Napęd mi pada w X360?

przeo ta nagrywarka jesli chodzi o "+" jest najgorsza gadasz glupoty

bo chodza Ci gry to juz jest dobra

zaraz zaczeniesz tu walic argumenty wiec juz ja tu powiem

ten lg, pali tylko verbatimy, ma duzo pifow/pitow i jitter

pioneer swietnie pali srednie plytki dvd+r (i dl) i lepsze

odczyt taki sam jak lg, zapis cd-r taki sam jak lg (podobny)

reszta grosza

ale kolega mowil o xbox360 wiec pioneer najlepszy
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Napęd mi pada w X360?

ten lg, pali tylko verbatimy, ma duzo pifow/pitow i jitter

pioneer swietnie pali srednie plytki dvd+r (i dl) i lepsze

odczyt taki sam jak lg, zapis cd-r taki sam jak lg (podobny)
Jeżeli LG pali tylko Verbatim to jesteś w błędzie, kumplowi nagrywam na Omega i działają 1 uszkodzona 20 płyt nagranych, i działają!

A co do odczytu też się mylisz bo LG bije na głowę Pioneer, jest cichszy, szybszy i bardziej porysowane płyty czyta.

Wada LG jest taka że częściej uszkadza płyty podczas nagrania, a reszta jest lepsza od Pioneer o wiele wiele...
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Napęd mi pada w X360?

odczyt LG ma podobny do pioneera wiem bo miałem oba

słabo pali płyty (to że działają to nie wszystko)

i z tego co wiem ten lg to ide

a i kolega pytał o dobrą wypalarkę do xbox360 a nie o napęd do wszystkiego i do niczego
 

Do góry Bottom