napęd nagrywanie gier

KarolXV

Banned
Użytkownik
witam ktoś z forum mi poradził żebym kupił nową nagrywarkę bo na starej poprawnie nie nagram gier i jak kupie Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. to będę coś musiał do niej wgrywać czy tylko podłącze i będzie działać i będę mógł nagrywać gry i jaką nagrywarkę dokładnie kupić
 

__FRIX__

Użytkownik
Użytkownik
sugeruję kupić LiteON iHAS 124-19B jest on najtańszy i się nadaje :) [KONIECZNIE Z REWIZĄ B]
samo wgranie oprogramowania "pod gry" na x360 to 3 minuty i poradzi sobie z nim sześcioletnie dziecko :)
 

KarolXV

Banned
Użytkownik
aha ale jakę to oprogramowanie pod gry
 

KarolXV

Banned
Użytkownik
a na stary napęd czegoś bym nie mógł wgrać zęby gry działały bo występuje błąd przy 50%
 

__FRIX__

Użytkownik
Użytkownik
iXtreme Burner Max pod dany model nagrywarki (lub też rodzaj płyt - domyślny jest pod Verbatim, bo najlepiej nagrywać na płytach właśnie tej firmy)
edit:
a na stary napęd czegoś bym nie mógł wgrać zęby gry działały bo występuje błąd przy 50%
niestety nie
 

KarolXV

Banned
Użytkownik
iXtreme Burner Max a na tej nagrywarcę jest on już wgrany LITEON x24 iHAS124-19 B BURNER MAX XBOX360 XGD3 !! (2669875461) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. to zanczy że ją tylko podpinam do pc i nagrywam
 

__FRIX__

Użytkownik
Użytkownik
tak, ale wydaje mi się że 88 złotych (do tego przesyłka 20 zł) to strasznie drogo :p prawie 110 zł, podczas gdy można ją kupić za 65 zł - powiesz mi e tam 23 złote co to jest, ale to jest 33% ceny czyli dużo także osobiście radze kupić taniej i wgrać samemu, bo to naprawdę 5 minut, ale jak wolisz, ja tylko radzę :)
 

KarolXV

Banned
Użytkownik
dzięki za odpowiedzi ale mam jeszcze jedno pytanie gry z karzdymi zabezpieczeniami będą mi działać i te nowe co dopiero wyjdą a nagrywarke kupie dopiero za 2 tygodnie bo kasy nie mam
 

__FRIX__

Użytkownik
Użytkownik
wszystkie, które wyszły do tej pory :) bo nie wiemy czym zaskoczą Nas nowe gry :) IHASem z Burner Max na Verbatimach wypalisz bez problemu tytuły takie jak FIFA 13, Forza Motorsport 4 czy Gears Of War 3, których człowiek bez tej nagrywarki nie nagra lub nagra, ale nie pogra : )
 

KarolXV

Banned
Użytkownik
dzieki jak będę miał nowy napęd i będę miał jakiś problem to do ciebie napisze
 

__FRIX__

Użytkownik
Użytkownik
nie pomagam na PW/GG, ale wysłałem Ci wiadomością najlepszy poradnik moim zdaniem jak wgrać iXtreme :) niestety nie jest z xbox-forum dlatego poleciał we wiadomości. Dasz sobie rady :) są obrazki i każdy opisany łopatologicznie systemem "kliknij tu, teraz tu" :)
 

KarolXV

Banned
Użytkownik
a jak mam płyty platinium
 

KarolXV

Banned
Użytkownik
poda ktoś ustawienia w abgx i imburen na płyty planinium bo kiedyś nagrywałem to było dobrze takę gry mi działały jak saint row 3 i wrc 2
 

lambo828

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam!
Również planuje zakupić takową nagrywarkę, tylko bez wgranego softu Burner Max, gdyż nie chce tyle hajsu wydać. Więc @__FRIX_, czy mógłbyś również wysłać mi tę instrukcję jak wgrać Burner Max oraz jakiego kabla będę potrzebował żeby z kompem połączyć(mam lapka bez SATA, tylko USB lub lapka z SATA 3.0)?
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
masz wyszukiwarkę na forum, wystarczy użyć :D:D:D
 

Do góry Bottom