Napęd nie czyta płyt

KamileQ

Banned
Użytkownik
Żadnych. Po jakiś 2sec piszę otwórz naped. Co robić?
 

mat01

Użytkownik
Użytkownik
Nawet oryginalnych? Jak czyta tylko oryginalne to nie masz przerobionej konsoli a jak nie czyta w ogole i nie zgrales klucza z napedu to masz po konsoli ;)
 

KamileQ

Banned
Użytkownik
Konsole mam rok przerobioną. Nic wogóle nie czytała. Teraz Wczytało mi fife 09 pirat ale się meczylem 10min. Napęd siada?
 

Raps

Użytkownik
Użytkownik
Raczej nie siada, tylko masz kurz na laserze. Rozrkęcić i przeczyścić taka moja rada. Miałem tak w przypadku PS2. Na początku problemy z teksturami w grach, później płyt nie czytało. A jak juz to po 2h prób. Przeczyściłem laser i dalej smigało wszystko jak nówka. To samo na 99% u ciebie jest.
 

novak512

Użytkownik
Użytkownik

Piechur

Użytkownik
Użytkownik
ja też tak miałem z ps2 wystarczyło przeczyścić laser wódką i śmigało
 

bolo10

Świeżak
Świeżak
Właśnie też mam taki problem w xpudle że wszystko gites śmigało i nagle z dnia na dzień przestał napęd czytać płyt. Konsola orginał, gry też. Co zrobić ??
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
przesmarować prowadnice......skalibrować laser.....ogólny przeglad maszyny zrobić hehe
 

bolo10

Świeżak
Świeżak
A nie wiecie na ile gwarancję dają w Mediamarkcie to może jeszcze ważna??
 

KamileQ

Banned
Użytkownik
2 lata bodajze. A co do tej konsoli - sprzedałem że nie czuta płyt a dziś kupiłem jaspera :)
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
zaraz tam sprzedać.....trzeba zajrzeć a może nic sie nie stało....
 

bolo10

Świeżak
Świeżak
O to jak znajdę paragon to mi naprawią :D
 

piter1811

Banned
SERWIS Xbox 360 info Xbox 360 Serwis

Dokładnie opisany serwis.

POLECAM ;)

Pozdro
 

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
Wyciągasz napęd czyścisz z syfu i starego smaru, dajesz nowy najlepiej jakiś z teflonem.
Czyścisz soczewkę najlepiej izopropanolem, ale inny alkohol też ujdzie.
Jak to nie pomaga to zostaje podkręcanie lasera (kręcenie potencjometrem, bez miernika ani rusz)
 

BFBC2 FAN

Świeżak
Świeżak
Mam pytanie co do mojego napędu. Kupiłem konsolę z liteonem, lecz popsutym, dlatego odkupiłem napęd z 2006 roku od kolegi, który działa, czyta filmy, lecz gier nie czyta, a konsolę przerobioną kupiłem i tak została do tego momentu. Czy może mi ktoś wyjaśnic czy ja mam ten napęd flashować czy coś z nim nie tak. Za odp. z góry dzięki.
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
trzeba wydobyć klucz z twojego posputego i z nowym flashem wgrać do tego od kolegi i przy okazji wyczyścić i podmienić może laserek , nasmarować prowadnice....

ogólnie z dwóch zrobić jeden....
 

BFBC2 FAN

Świeżak
Świeżak
Ale ja nie mam o to chodzi tego starego napedu, bo nie wiedzialem o tym i wywalilem, bo popsuty przecież był.
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
no to konsole zostaw sobie teraz na jakąś podstawke.....
 

lirykwmp

Świeżak
Świeżak
WITAM. MAM xboxa360ELITE od 2009 roku . Po poltora roku zacząl szwankować napęd, na początku żeby odpalić grę nówkę orginalną męczyłem się 15 minut max. teraz dochodzi to do nawet 3 godzin. kupilem plytke czyszczaca ale prawie nic nie pomogła. wydaje mi się że kolega Xbox Maniak ma rację z tym że ja kompletnie się na takim sprzęcie nie znam i nie chce niczego rozwalić kalibracja laseru pewnie by sie przydała tu i smarowanie prowadnicy. gdzie sie z tym udac i ile by to mnie kosztowalo ??? pozdro
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
byle gdzie do kogoś kto ma troszkę pojecia......dzial uslugi.....
 

Do góry Bottom