Napęd nie czyta płyt

piter1811

Banned
Ja mam taki problemik: naped lite-on swieżo po aktualizacji flasha na lt+, wczesniej tak jak i teraz wystepuje problem z odpaleniem gier, plyty emtec wczytywalo bez problemu tak jak i inne nosniki natomiast teraz emteci zalapie po dlugim czasie ale zawiesi sie albo wyskoczy blad wytrzyj szmatka lub wcale nie wczyta. Plytki platinium łapie jak narazie. Kalibracja lasera nic nie dala, reszta byla czyszczona. Laser do wymiany?
 

bulik69

Świeżak
Świeżak
Miałem tak samo, że nie czytalo mi płyty ( pirackiej ), wsadzalem płytke i cisza, a wszyscy wiedza jakie odglosy wydaje xbox kiedy czyta plyte ;], tak na probe wsadzilem orginalna gre i ja odczytal, sprobowalem pirata tez czytal i pieknie, a juz sie denerwowalem ze sobie na nim nie pogram. Wiec w moim przypadku wystarczylo wsadzic do napedu orginalna gre ;]
 

Darek Rafal Gamonski

Świeżak
Świeżak
problem po przerubce...... xbox

witam wczoraj zawiozlem nowego x slima do przerubki ....!!!! odebralem go po godzinie .... po podlaczeniu nie odczytal ani orginalu ani pirata tylko mruga dioda zielona i wychodzi otwieranie , po odlaczeniu i ponownym podlaczenui konsoli odpalil gierke w 2 sekundy , lecz po prubie instalacji na dysk twardy wyszlo ze trzeba przeczyscic szmatka i znow ta sama historia nie czyta ani orginaly ani pirata i wyskoczyla dioda czerwona z erorre....po zrestartowaniu dioda zgasla ale jak gier nie czytal tak nie czyta .. czy jest mozliwe ze mi uszkodzili naped podczas przerubki.....?????????
 

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
możliwe że uszkodzony. Możliwe, że to tylko taśma. czynników może być wiele. Po prostu reklamuj u nich
 

Darek Rafal Gamonski

Świeżak
Świeżak
zaczeli mi czrowac ze sie grzeje ....... ale przed przerubka czytal wszystki orginaly nawet mocno zjechane i prawie wogule na nim nie gralem bo mam juz x przerobionego bialego arcade i dzial dwa lata bez zadnych problemow
 

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
można by rzec że jesteś w czarnej d***. Atakuj i mów, że przed przeróbką nie miałeś żadnych problemów. Problem jest taki, że mogą się wypiąć, bo przecież nigdzie się nie upomnisz o swoje prawa. Strasz, że naślesz na nich policję i tyle
Aha. I popracuj nad swoją ortografią
 

Darek Rafal Gamonski

Świeżak
Świeżak
wiesz ja pisze z hiszpani nie bylem w polsce od 10 lat i nie bardzo z pisaniem ...... mniejsza z tym ..... to jest sklep gdzie mi to robili niby sa profesionalni ale gdy mialm x odnich przerobionego po roku siadl mi lector wymienili mi na nowy i jednego dinia otwieram x do przeczyszczenia i lector wlozony luzem i posklejany tasma zwyklym szrakiem.......
 

Darek Rafal Gamonski

Świeżak
Świeżak

ron19961

Świeżak
Świeżak
mam pytanie ehhh kiedy wkładam obojętnie jaką płytę oryginalną do mojego xboxa to po 2 sekundach wyskakuje z powrotem włóż płytę.Powiedzcie mi mniej więcej jak mógłbym go porządnie przeczyścić i czy można użyć do tego celu płyty czyszczącej takiej jak do kompa,aha i jeszcze jedno czy po wyczyszczeniu lasera nie będą występować problemy znaczy czy nie porysze płyt lub czy też nie będzie zamulał gier
pozdrawiam :D:D
 

KamileQ

Banned
Użytkownik
Przeczysc soczewke lasera np. Zmywaczem do paznokci.

Sent from my X8 using Tapatalk :)
 

ron19961

Świeżak
Świeżak
rozkręcenie xboxa

mam pytanie :D:D czy wiecie jak rozebrać xboxa?? bo oglądnełem calutkiego xboxa i ani jednej śrubki tam nie widzę nie wiem czy to jest na metodę 2 nożyki znaczy nożem podważyć czy jak??
 

Vegeto

Użytkownik
Użytkownik
Musisz sciagnac przedni panel, potem te dwie kratki po bokach a potem posrodku z tylu podwarzyc bo jest na zatrzaski, zobacz se na youtube jak sie rozbiera konsole....

http://www.youtube.com/watch?v=Uj2A7mGGjuY
 

Do góry Bottom