Napęd nie czyta.

ichig0

Użytkownik
Użytkownik
Witam,
Tydzień temu prawdopodobnie popsuł mi się napęd iż nic chciałem czekać dwa miesiące na powrót konsoli postanowiłem kupić nowy napęd. No dobrze dziś dostałem nowy napęd lite-on taki jak stary tylko sprzedawca dopisał, że napęd jest przerobiony na nową wersje bodajże LT. Wiec tak, gdy wkładam płytkę oryginalną niby ją czyta po czym wyskakuje mi logo Xbox360 oraz pasek pley, zatrzymaj i tak dalej. Szybko ściągnąłem jakąś piracką grę i znów okazało się to samo, po czym wsadziłem oryginalny film i film zaczął mi czytać wszystko ładnie pięknie. Gdy wkładam oryginalną grę wyskakuje "Odtwórz DVD" i nic dalej jeśli dam aby się uruchomiła wyskakuje mi te logo tak jak powyżej, po czym "Próba odczytu Płyty".

Prosił bym o odpowiedz co może być nie tak bo trochę się wkurzyłem po tym jak wydałem na nowy napęd i rozmontowaniu Xbox'a. Napęd niby działa ponieważ sprzedawca grał na nim przed zakupiłem, może podczas transportu się jakoś uszkodził ?

Pozdrawiam.

Edit@ Szukałem na forum oraz google i nic nie znalazłem może dlatego, ze źle szukałem.
 

pemek

Użytkownik
Użytkownik
imo to jakim cudem może Ci działać napęd w Twojej konsoli bez Twojego klucza ??? Bez wgrania klucza nie pograsz a xbox wtedy służy tak jak zauważyłeś jako odtwarzacz DVD !
 

MaryGave

Banned
Użytkownik
Musisz teraz zczytać klucz i wgrać ixtreme z kluczem ze starego napędu do nowego i będzie hulać
 

Do góry Bottom