• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Napęd nie działa na żadnym laserze

FunnyPeKI

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Trochę mnie tu nie było więc sporo rzeczy zapomniałem. Odgrzebałem swojego starego klocka, napęd BenQ w którym prawdopodobnie padł laser. Wymieniłem za jednym razem problem był ten sam, kupiłem drugi laser włożyłem i nadal to samo. Napęd był wymieniony na inny niż powinien, jest to stary Xenon i z tego co się orientuje miały instalowane napędy Hitachi. Napęd ma wgrany odpowiedni CPU Key (dobrze pamiętam czy coś pomyliłem? :p) i lt 2.0 wszystko działało i po sporym czasie użytkowania padło. Zastanawiam się czy nie jest to wina odpalonej gry bo z tego co się orientuję mając taką kombinacje jak ja mogę odpalać tylko starsze gry a nowsze na XGD3 już nie. Wtedy jak rzekomo padł laser miałem w napędzie oryginalnego COD'a MW3 a on już chyba jest na XGD3 ale jako że mało pamiętam o tym wszystkim mam prawo się pomylić czy gra była przyczyną uszkodzenia itp. Napęd na każdym laserze uruchamia się wydaje dźwięk itp, wkładam płytę słychać jak rusza i komunikat otwórz napęd. Proszę was o pomoc, bo jednak wolę pograć na klocku niż na pc :(
Z góry dzięki za pomoc!

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Są takie napędy benq że nie wlozysz lasera nowego, tylko z innego benq będzie czytał.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Do góry