Napęd nie dziala - pomocy!!!!

Speed95g

Użytkownik
Użytkownik
Witam,
dzisiaj próbowałem pierwszy raz przerobić naped w xboxie podłączyłem go do kompa ale komp go nie widział, po godzinie nie miałem już sił z tą zabawą tak więc złożylem xboxa ale niewiadomo co się stało z napędem i nie reaguje na moje polecenia (poprostu nie reaguje na cokolwiek) dodam ze caly czas mryga dioda. Co zrobić? Pomóżcie
Pozdro
 

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
oddać fachowcowi
Tak to jest jak bierze się za coś, co się nie potrafi zrobić
 

TigraTeam

Banned
Sprawdz cz dobrze kable sa wlozone a jak dobrze to pewnie zjarales elektronike...
 

Speed95g

Użytkownik
Użytkownik
ale co sie moglo stac ma ktos jakies sensowne odpowiedzi lub podpowiedzi
 

Speed95g

Użytkownik
Użytkownik
niby lekki dym polecial jak podlaczalem a co do kabli to na moje oko sa dobre mozna to w jakis inny sposob sprawdzic


rozebralem caly naped i na ukladzie nie bylo oznak ze cos jest spalone
 

Aaron_1988

Użytkownik
Użytkownik
Witam,
dzisiaj próbowałem pierwszy raz przerobić naped w xboxie podłączyłem go do kompa ale komp go nie widział, po godzinie nie miałem już sił z tą zabawą tak więc złożylem xboxa ale niewiadomo co się stało z napędem i nie reaguje na moje polecenia (poprostu nie reaguje na cokolwiek) dodam ze caly czas mryga dioda. Co zrobić? Pomóżcie
Pozdro
Pewnie DIODA miga na dole, i masz na 100 % błąd E64 to znaczy że napęd został rozwalony błąd E64 wyskakuje w tedy gdy źle został wgrany FLASH lub się spalił napęd nowy napęd i po bólu
 

Do góry Bottom