Naped rysuje plyty ??? HELP !!!

sOrOwEczkA

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie bo mam naped Hitachi i moj klocek zawsze stal.Kiedys sie to nie dzialo ale teraz zaczelo i to niezle ,moj xbox rysuje plyty na taki bialy kolor dlaczego.Wczoraj wieczorem wlozylem do napedu uefa euro gralem godzine a dzisiaj rano wyskakuje komunikat o brudnej plycie i juz tak caly czas.Ogladam plyte a ona ma takie ryski biale(2-3 mm grubosci)A na fifie 08 zjechal mi tak ze jak sa fioletowe to ja mialem biala.Nagrywam na plytach Verbatim x2.4 ??? Co sie dzieje ta sie cos z tym zrobic ??? HELP !!!
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Naped rysuje plyty ??? HELP !!!

Zmień pozycje konsoli... z pionu do poziomu i w tedy zobaczy czy rysuje :p U mojego kumpla konsola rysuje płyty jak jest w pionie jak leży jest good 8)
 

sOrOwEczkA

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Naped rysuje plyty ??? HELP !!!

dzisiaj ja polozylem ale komunikat wystepuje dalej moze dlatego ze juz te rysy zrobily sie wczoraj.Pogram dzisiaj w jakas inna gre i zobacze.Pozniej powiem co jest. ;)
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Naped rysuje plyty ??? HELP !!!

No a czego sie spodziewales, ze porysowana plyta nagle bez problemu sie uruchomi jak zmienisz pozycje? Myslcie ludzie. A stare Hitachi podobno rysowaly plyty, no... zdarzaly sie takie przypadki, jak widac twoj rowniez rysuje.
 

TerrorOfDeth

Świeżak
Świeżak
Ludzie ja na dużo backupów gier bez ani jednej ryski a mam napęd benq a takie info!!! konsole i napęd się czyści w środku tez. Pewnie na szynach od lasera macie kóz lub nie wiadomo co to wtedy takie rzeczy się dzieją!! Ja już nie mam gwaracji więc sam robię takie rzeczy i moja konsol dział w galacie nawet sam flash robię więc znam się na tym:)
 

TerrorOfDeth

Świeżak
Świeżak
Jak co to piszcie to wam pomogę jeśli się uda.
 

dzikun123

Świeżak
Świeżak
Muj kumpel ma xboxa juz bardzo duży okres czasu. Jest maniakiem gra po 7 godzin dziennie i ma naped Hitachi i wszycho chodzi jak trzea nie ma zadnych problemów.Nigdy nie zrobił ani jednej ryski.To chyba tylko ty taki masz.
 

MalinaIV

Użytkownik
Użytkownik
Nie które konsole rysują płytki w pionie :/ Nawet moja ale jak położyłem do pionu to na 5 płytach jest może 1 ryska mała :D
Osobiście posiadam napęd Toshiba Samsung ale słyszałem że Hitachi LG może rysować płytki :/
 

Do góry Bottom