• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Napęd xboxa padł :/

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Witam dzis mi kompletnie padl naped z xa :/ samsung. Jest jakis sposob na jego naprawe albo wykalibrowanie?

P

Piri001

Guest
Odp: Napęd xboxa padł :/

brattanek napisał:
Witam dzis mi kompletnie padl naped z xa :/ samsung. Jest jakis sposob na jego naprawe albo wykalibrowanie?
Kwestia tego co padlo czy elektronika napedu czy laser caput gemacht? Jezeli naped to tylko nowy ( a to jest problem jezeli nie masz Oryginalnego biosu . No a laser to juz mniejszy problem ale tez problem .

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik

A kiedy ci się to stało? co robiłeś wtedy? napisz dokładnie co zrobiłeś a pomożesz komuś innemu tego uniknąć †

krv

Użytkownik
Użytkownik

To chyba raczej nie od tego sie zjebał napęd bo mój kumpel pół roku jedzie na DVD+R DL 2.4 nagrywane 2.4 i jest lajcik... tzn ostatnio TDR(Three Death Rings) mu wyskoczyło. hehe :p ale to wina była tego że te stare wersje x były wadliwe :D

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Ja na allegro kupiłem za 150 zł z roczną gwarancją(paragon). Nie kupisz nigdzie indziej wyślij do m$

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki za linka do tutka.
W moim przypadku musiałem zjechać do 2,8.
Pewnie za jakiś miesiąc padnie, ale do tego czasu załatwię sobie nowy napęd ;]

Do góry