Napęd

S4ms0n

Świeżak
Świeżak
Hej,
Właśnie napęd został uszkodzony przez mą siostrę. ( prawdopodobnie jest coś złamane )
Jest to wersja Slim. Na internecie chciał bym poszukać napędów tylko ni wiem jakich.
Jest dużo napędów do xbox'a ale domyślam się, ze do Slima pasować tylko będą te za 300zł ? :p
(DG-16D4S LITEON)
 

Azazel0603

Użytkownik
Użytkownik
Hej,
Właśnie napęd został uszkodzony przez mą siostrę. ( prawdopodobnie jest coś złamane )
Jest to wersja Slim. Na internecie chciał bym poszukać napędów tylko ni wiem jakich.
Jest dużo napędów do xbox'a ale domyślam się, ze do Slima pasować tylko będą te za 300zł ? :p
(DG-16D4S LITEON)
rozkrecasz i sprawdzasz. Jezeli masz 16D4S to mozesz wymienic naped ale wczesniej musisz miec klucz z tego starego. A jak masz na gwarancji to zobacz moze uda ci sie cos wskorac. Jak masz inny naped 16D5S to niestety musisz czekac az wyjdzie soft do niego i na chwile obecna odstawiasz konsole do szafy. To samo jak masz Hitachi. A najlepiej oddaj kolesiowu co robi flasha slimow to ci bez problemu wymieni naped...
Pomoglem wiesz co wcisnac...
Pzdr
 

S4ms0n

Świeżak
Świeżak
Tylko, że piszesz o flashach, softach a ta konsola nie jest przerabiana i nie mam zamiaru jej przerabiać. :)
 

TigraTeam

Banned
ale i tak musisz wgrac fw z kluczem ze starego napedu inaczej nie bedzie dzialac
 

S4ms0n

Świeżak
Świeżak
A jeśli chodzi o game napędów to tylko jeden jest tak?
 

boby2pc

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
hitachi 0500 i 0502, 16D4S i 16D4S. Masz nie otwieraną to skorzystaj z gwarancji
 

S4ms0n

Świeżak
Świeżak
Uszkodzenie mechaniczne, nie zaakceptują.
Z tego co słyszałem od dziewczyny to pudełko z grą upadło na wysunięty napęd.

EDIT:
Wpadłem na genialny (w moim mniemaniu) pomysł.
Skoro jest uszkodzona tacka, to dało by się samą tackę wymienić? Np. wyjąć z jakiegoś innego uszkodzonego napędu?
 

Tofu212

Banned
no da się jak tylko tacke uszkodziłeś. tylko znaleść dawce. pełno jest napędów po bad drillu
 

msFormat

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
 

tel

Użytkownik
Użytkownik
Pewnie, że się nada. Dla samej tacki nie opłaca się kupować nówki bo po co :)
 

Tofu212

Banned
zawsze może próbować pokleić o ile miejsce płyty nie uległo złamaniu albo bardzo się połamało:)
 

Azazel0603

Użytkownik
Użytkownik
lepiej wymienic tzn wziasc PCB z twojego napedu i wsadzic do tego po bad drillu. Nawet laik to zrobi ktory ma troche pojecia o lutowaniu. kilka kabelkow i po sprawie ;)
Pozdrawiam i udanego przeszczepu...
 

Do góry Bottom