Napedy

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Jaki naped dawany jest do wersji PREMIUM? bo ja dostalem BENQ a wydawalo mi sie ze ten BENQ to ten najgorszy do arcade a nie PREMIUMa ???
 

Laska

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Napedy

Benq nie jest najgorszy powiedział bym nawet, że jest lepszy od Hitachi LG wiem z własnego doświadczenia miałem core zamieniłem na arcade a w tych premiumach to różnie bywa :p
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Napedy

no ja mam nowke falcona premium i czarna tacka jest.. wiec BENQ.. zdziwilo mnie to , btw czy assasinns creed powinien mi sie tak dlugo odpalac nawet za 2 razem? mam czarny ekran przez dlugi czas (okolo 1 min ) a potem dopiero widac cos na ekranie i sie wczytuje , wina gry czy wina napedu?
 

Laska

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Napedy

Mam identyczną sytuację na moim benq w "Arkejdzie" i w dodatku gram na oryginale
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Napedy

cholera do mogl mi dac lepszy naped :'( a inne gry jak ci chodza? bo mi np burnout paradise lub COD4 odpala sie juz tylko po chwili. Ale podczas gry caly czas mieli mieli mieli mieli mieli... (to moja pierwsza konsola^^ zawsze gralem na PC z dysku) to normalne ze naped halasuje?
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Napedy

Nie narzekaj, Benq jest oceniany jako najlepszy i najmniej awaryjny naped w Xbox'ie, a co chcialbys najgorszego Samsunga moze? Ja tez mam Benq i jakos nie rozumiem oco Ci chodzi z tym mieleniem w Burnoucie? Ze czyta z plyty? Normalka. A jesli nie zflashowales napedu to bedzie on glosny, bo kreci sie z predkoscia x12. Ja mam odczyt ustawiony na x8 i jest sporo ciszej.
 

Laska

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Napedy

Tak to, że napęd hałasuje to norma z innymi grami mam ok Cod 4 nie muli wczytuje sie od razu reszta też. Ale powiem Ci, że wczytywanie assasina jest też zależne od tego czy masz dysk. Jeżeli masz dysk lub kartę pamięci na której kończy się już miejsce to ją sformatuj gwarantuję Ci że to dużo daje ;)


PS. 100 Post :p
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Napedy

no mam PREMIUM mam 20gb dysk a konsolke dopiero od wczoraj = nie moglem zapchac , na aukcji mowil ze tez ustawial 8x.. moze to wina plyt? powinny byc idealne bez jednej ryski i odbic palca np? bo cholera kolega mi dal 3 plyty i kazda z jakas skaza :-X (tzn w sensie ryska albo odbicie palca )
 

Laska

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Napedy

Jeżeli gra się zacina i są ryski to jej do napędu nie wkładaj bo skracasz tylko jego żywotność staraj się wkładać płyty idealne żeby laser nie męczył się z ich odczytem
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Napedy

gra sie nie zacina , dlugo sie tylko wczytuje assassins , reszta znosnie (burnout, cod4)
ryski sa sporadycznie na na calej plycie.. ehh no ale dziekuje za odpowiedzi , przydaly mi sie dziekuje

edit:
po trzecim wlaczeniu gry gra wczytala sie odrazu (assassins creed) ???
 

artur10a

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Napedy

zaku666 napisał:
no ja mam nowke falcona premium i czarna tacka jest.. wiec BENQ.. zdziwilo mnie to , btw czy assasinns creed powinien mi sie tak dlugo odpalac nawet za 2 razem? mam czarny ekran przez dlugi czas (okolo 1 min ) a potem dopiero widac cos na ekranie i sie wczytuje , wina gry czy wina napedu?
Mi assasin ląduje sie całkiem szybko nie mam z nim problemów, może to wina płytek lub złego nagrania...
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Napedy

A tez mozliwe, bo jak wiadomo im szybsza predkoscia nagrna plyta, tym wiecej z nia problemow.
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Napedy

predkosc to 2,4 plyty verbatin DVD DL , tyle ze pewnie przez ryski.. ale o dziwno wczoraj jak gralem wczytal sie w pare sec! :eek:
 

jackbauer

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Napedy

ma ktos moze PREMIUMA z data produkcji marzec 2008? wiem ze sa tam BenQ tylko mam pytanie czy to sa te stare VAD6038 czy nowe DG-16D2S - bo na dniach kupuje x'a i wlasnie nie wiem bo potem chce przerobic a magikiem nie jestem i tego nowego nie przerobie :)
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Napedy

jackbauer napisał:
ma ktos moze PREMIUMA z data produkcji marzec 2008? wiem ze sa tam BenQ tylko mam pytanie czy to sa te stare VAD6038 czy nowe DG-16D2S - bo na dniach kupuje x'a i wlasnie nie wiem bo potem chce przerobic a magikiem nie jestem i tego nowego nie przerobie :)
poczytaj troche to sie dowiesz
 

jackbauer

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Napedy

bardzo madra odp - czytalem i skoro sie pytam to widocznie nie znalazlem odp...
 
P

Piri001

Guest
Odp: Napedy

jackbauer napisał:
bardzo madra odp - czytalem i skoro sie pytam to widocznie nie znalazlem odp...
Dobrze ci powiedzial , nie ogladaj tyle seriali tylko szukaj
 

jackbauer

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Napedy

seriali nie ogladam a ty czytaj odp. ze zrozumieniem
 
X

x-mato

Guest
Odp: Napedy

Jezeli masz konsole przerobiona i grasz na piratach to jest oczywiste ze gry wolniej sie wczytuja bo plyty ktore kupujesz w sklepie(verbatim itp) nie sa tak dobre jak plyty z orginalnie nagrana gra
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Napedy

orginalne plytki nie sa nagrywane tylko tloczone !
 

Do góry Bottom