Naprawa Kraków

Yeaman

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam.
Po pierwsze chciałem się ze wszystkimi przywitać, bo to mój pierwszy post na forum.
Do rzeczy. Poszukuje kogoś, kto naprawi mi w Krakowie mojego Xboxa. Niedawno mój Xbox 'zachorował' na 3 diody śmierci. Przez moje gapiostwo nie mam podbitej gwarancji, więc muszę naprawić konsolkę na własną rękę.
Pozdrawiam :)
 

elpabel84

Użytkownik
Użytkownik
podłączam się do pytania?!

jedyny serwis jaki znam w krakowie jest przy elbudzie na wadowickiej, PLAYSTATION CENTER...ale tam się czeka na naprawde do 2 miesięcy! ja już czekam ponad 2 tyg i nawet nic nie wiedzą, przypuszczam że jeszcze nie zaczęli dlatego szukam innego serwisu ale coś znaleść nie moge ://
 

Yeaman

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak tam byłem i się pytałem to powiedzieli mi że 'do tygodnia oczekiwania'. Zupełnie jak w polityce...
Mój kolega naprawił gdzieś na giełdzie, ale nie mam pojęcia u kogo, a nie chce mi się przeszukiwać całej giełdy w poszukiwaniu jednego kolesia który naprawi mi X'a. Być może po prostu 'kupię' naprawę na allegro.
Poza tym na Wadowickiej naprawiałem kiedyś PS2, dałem 400 złotych i konsola pochodziła 2 tygodnie...
 

matisto

Użytkownik
Użytkownik
w wandzie naprawiają
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Jedyna godna naprawa to tylko bonzo. Ten gość ma sprzęt do tego robi to po kosztach on po prostu kocha te konsole. Reszta co naprawia to jest naprawa na parę dni.
 

pawelkrak

Banned
V.I.P
Użytkownik
Yeaman: Napisz do mnie na p.w. podam ci GG i porozmawiamy o naprawie
 

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
A gdzie bonzo w krakowie robi?
 

pawelkrak

Banned
V.I.P
Użytkownik
W Krakowie nie, na pewno wysyłkowo wiec nalezy doliczyc ok 40-50 pln za wysyłke X w 2 strony
 

tomasz222

Banned
Użytkownik
Przez moje gapiostwo nie mam podbitej gwarancji,
a przeciez nie cza miec podbitej gwarancji......wystarczy paragon ..dowod zakupu..... a jak nie masz nic to M$ patrzy chyba na date produkcji..... a na rroda jest bodajze 3 lata
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
86zł za naprawę z wysyłkami.
YouTube - Xbox 360 Hybryda bonzo pl
 

pawelkrak

Banned
V.I.P
Użytkownik
Widzę że AKIR to BONZO w jednej osobie - full promocja, ale tu chodzi o naprawę w Krakowie
 

tomasz222

Banned
Użytkownik
napewno nie naprawiaj w elbudzie.....w moim miescie kumpel mial przez 8 lat sklep z konsolami itp itd i zaopatrywal sie we wszystko w elbudzie..nieraz tam bywalem i wiem jak ten sklep funkcjonowal dawniej..jak pomieniali podzespoly. ja osobiscie odradzam ten sklep
 

dawidoff0

Użytkownik
Użytkownik
w krakowie jest serwis na ulicy kantora 5 starszy pan naprawia a w soboty i niedziele jest na gieldzie
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Widzę że AKIR to BONZO w jednej osobie - full promocja, ale tu chodzi o naprawę w Krakowie
Tobie ładnie na dekiel bije. Ktoś robi konsole profesjonalnie tak jak bonzo to już coś musisz wykombinować.

Akir akir - Ogląda profil
bonzo.pl bonzo.pl - Ogląda profil

Czy to Ci wygląda na jedną osobę? Jeśli tak to masz piękne spiski.
 

LikeaGod

Świeżak
Świeżak
u mnie smieszna sytuacja na ebuldzie ;]

dalem tam xa do rzerobki moj x byl wtedy z grudnia 2007
zawiozlem konsole kazali przyjechac za tydzień przyjechalem i zalacilem naleznosc.
jadac do domu ogladam konsolke a tam z tylu HDMI . atrze na date a tu styczen 2008 . ver hdmi ;]

zarobilem na tym ;] poprostu dostalem nowa konsole
 

falcon1984

Użytkownik
Użytkownik
Ja bym się tak nie cieszył, możliwe że dostałeś jakaś poserwisowaną konsolkę z świeżo usuniętym rrodem... :p
 

LikeaGod

Świeżak
Świeżak
mozliwe ;) ale dziala juz pol roku bez roda i zwiech ;-)
 

Yeaman

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Stwierdziłem że naprawa nie musi być w Krakowie. Mam dylemat. Naprawić u Bonzo.pl ( Hybryda bonzo.pl Kozackie naprawy. (583185425) - Aukcje internetowe Allegro ) czy gdzieś indziej? Jak tak to gdzie?
 

jarek43_16

Użytkownik
Użytkownik
PROFESJONALNY POGWARANCYJNY SERWIS KONSOL XBOX360 XBOX 360 i XBOX może tutaj, dużo osób poleca, a na allegro uważaj ponad połowa naprawia ręcznikami ;)
 

Arethon

Użytkownik
Użytkownik
Witam ja chciałem się dowiedzieć gdzie jest dokładnie ten serwis na ulicy kantora 5 w Krakowie jak tam dojechać i czy się opłaca naprawiać tam konsole proszę o odpowiedź.
 

Do góry Bottom