• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Naprawa płyt(pasta do zębów)?

Status
Zamknięty.

TylkoPolska14

Świeżak
Świeżak
Witam. Popsuła mi się płyta od BFBC2. Słyszałem ,że można naprawić ją nawet i pastą do zębów ,lecz płyta nie będzie równa. Pytanie próbował ktoś już tego? Czy to jest w pełni bezpieczne? Co z tym ,że płyta przez tą pastę się ściera? Podobno to ścierniwo?
Jeżeli tak to jak radzicie taką płytę czyścić? Jak ją polerować tą pastą. Zależy mi na czasie ,a w moim mieście nie ma podobnych miejsc do naprawy ,natomiast allegro? Za długo trwa wysyłka. A jak mówiłem zależy mi na czasie.

to hardcorowe podejscie ale czasem działa.Albo pasta albo krem.Nieraz płyte dvd tak czysciłem jak mi nie chciał film działać ale z grą za 200 pln chyba bym nie ryzykował tylko oddał do regeneracji.

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
jedyne co możesz zrobic pastą, to zniszczyc płytę. nie pozostaje Ci nic innego jak wysłac ją do regeneracji (a to trochę trwa...) jeśli zależy Ci na czasie, to pożycz od kogoś tą grę, zainstaluj na dysku i mu oddaj, gra będzie działac z Twoją płytką wtedy

Status
Zamknięty.

Do góry