Naprawa poprzez allegro

xboofer

Użytkownik
Użytkownik
Witam

Mój xbox 360 zachorował na rrod . Chciałbym go naprawić u tego pana NAPRAWA XBOX 360 WARSZAWA SERWIS360.PL RROD GW (1161625375) - Aukcje internetowe Allegro , ale nie jestem pewien czy konsola bedzie bezpieczna , czy w ogole do mnie wroci .
Jeśli ktoś już naprawiał konsolę przez allegro proszę o pomoc.

Z góry dzięki .
 

ReXx

Użytkownik
Użytkownik
Nie Reflow... To poprawi konsolę na pół roku, a może rok? Zrób pełny Rebaling za 200zł + w UKEN Lublin. Serwis Konsol Lublin XBOX 360 PS3 PS2 PSP DSL DSI WII Dogadaj się na czacie i poznasz cenę. Reflow = zło
już lepiej pobaw się opalarką.. To sprawi że konsola fachowo będzie jak nowa (nowe połączenia SnPB)
 

venom85

Użytkownik
Użytkownik
rebaling za 200zl??czy to moze byc prawda??
 

Kamil908

Użytkownik
Użytkownik
Mysle ze tak, wiadomo spore koszty, pomysl nad tym czy np nie lepiej sprzedac konsolke na czesci i dolozyc to 200zl i jakis fajny zestawik bedziesz mial, albo jak kolega mowil usluga za 200zl sprawi ze konsole pochodzi dluzej niz pol roku
 

Radzio-

Banned
Wolałbym dołożyć i mieć pewność, że będzie w bezpiecznych rękach. Sam mówisz, że obawiasz się, że nie wrócisz. Lepjej dołożyć niż kupywać nowego x' ;D
 

TaZz639

Użytkownik
Użytkownik
~Ja bym na Twoim miejscu sprzedał konsolę i kupił nową, ja sam starą sprzedałem dołożyłem 150 i mam jaspera
 

sathorn

Użytkownik
Użytkownik
120zł za reflow?! Kurde stary, jak chcesz to Ci zrobię za połowę tej ceny :p
 

UKEN

Użytkownik
Użytkownik
Zalecamy reballing - udzielamy rocznej gwarancji na wykonana naprawe. Wymieniamy kulki bezolowiowe na olowiowe.
Konsola po wykonaniu takiej uslugi dziala bez problemow i nie ma problemow z ukladem GPU. Wykonujemy rowniez reballing pozostalych ukladow.

YouTube - XBOX 360 REBALLING - PART 1 / CZESC 1 - FIRMA UKEN LUBLIN

YouTube - XBOX 360 REBALLING - PART 2 / CZESC 2 - FIRMA UKEN LUBLIN
 

Do góry Bottom