Naruto Rise of Ninja...taka krótka ??

gajos007

V.I.P
V.I.P
Chciałbym zapytać czy ktoś poza mną przeszedł grę...czy ona jest na serio tak krótka że przeszedłem ją w 5 godzin(oczywiście główny wątek bo misji pobocznych jakoś nie trawię , zwłaszcza ninja race).Czy jest możliwość dociągnięcia z live jakiegoś dodatku (oprócz nowych fighterów do arcade). Ogólnie nie trawiłem samej anime ale przez grę się do niej przekonałem.Jest serio bardzo fajną zręcznościówką połączoną z fightingiem ;) macie jakieś propozycje jaka gra może być też fajna a podobna do tej ?
ps.szkoda że nie zrobili w ten sposób dragon ball'a ;)
 

Furson

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Naruto Rise of Ninja...taka krótka ??

jeszcze zrobią... a sagas sie nie liczy
 

Vegan

Banned
Użytkownik
Odp: Naruto Rise of Ninja...taka krótka ??

Faktycznie długa nie jest, ale miło sie gra i wciąga strasznie. Szkoda, że postaci niczym kto napłakał. Pozostaje nam czekać tylko na Naruto: The Broken Bond (chyba, że ktoś ma PS3 i zagra w ekskluzywa na tą konsole).
 

Korsak

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Naruto Rise of Ninja...taka krótka ??

A wiadomo już kiedy jest przemiera The Broken Bond czy jeszcze trzeba poczekac?
 

gajos007

V.I.P
V.I.P
Odp: Naruto Rise of Ninja...taka krótka ??

"November 2008" jak piszą na gamespot.com..
btw chciałem skończyć misje poboczne ale sam ninja race mnie dobija jak przed ostatnią bramką brakuje ci dosłownie 2 sek i zaczynasz od nowa... crap
 

juzek69

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Naruto Rise of Ninja...taka krótka ??

To Naruto jest właśnie takie krótkie. Oczywiście dla urozmaicenia możesz ściągnąć z xbox Live dodatkowe postaci np. Shikamaru.

A co do Naruto The Broken Bonds to wychodzi tak jak napisał kolega wyżej ale już teraz jest możliwość ściągnięcia Demka z Xbox live.
 

Do góry Bottom