NASCAR 14 - Opinie

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


W wątku tylko opinie!
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
w sumie poza numerkiem nic sie nie zmienia. grafa rownie paskudna co pare lat temu. jako takiej fizyki brak. ot jezdzenie po okregu z jakims skillem i nic wiecej.
to nie powinno wyjsc na konsole pokroju klocek czy ps3 i wyzej.
nie polecam.
 

masti1986

Użytkownik
Użytkownik
Nuda, nuda, nuda i jeszcze raz nuda
 

Rossatti

Użytkownik
Użytkownik
Tak jak koledzy wyżej potwierdzam... suchar

Równie dobrze mógłbym patrzeć na transmisje z sejmu :(
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Wielki SUCHAR ! Nic nowego nie pokazali
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
nie ma sie co dziwic ze nie chca tego wydac na nowe konsole. dopiero wyszloby na wierzch jaki suchar z tej gry ;]
zmiana rocznika/numerku to nie droga do zwyciestwa.
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Tylko amerykańce się tymi wyścigami pasjonują podobnie jak baseballem.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Niestety jedyna gra o zbliżonej tematyce Nascara jaka potrafiła mnie przyciągnąć do siebie na wiele godzin, konkretnej dawki FUN'u z gameplayu to Destruction Debry 2. Inne gry o tematyce Nascaru spływają po mnie jak deszcz po rynnie..

Włączyłem tą produkcję przejechałem jedno okrążenie i stwierdziłem, że to gra nie dla mnie i delete.

Tego typu "samochodówki" trzeba po prostu lubić by w nie grać.. Jak ktoś nie lubi to niech nawet nie próbuje.


PS. Oceny nie wystawiam bo nie gustuje w tym "sporcie". Dlatego nie mam pod ten tytuł żadnych kryteriów.. i było by niesprawiedliwie go "o tak" ocenić.
 

Raynaldo

Użytkownik
Użytkownik
Pograłem trochę i gra nie jest najgorsza ale widać niedoróbki , które bardzo denerwują jak by jeszcze gra była wspierana przez twórców i cały czas naprawiana było by dobrze.
 

Do góry Bottom