Nascar The Game 2011 - Dziennik Dewelopera

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Gryzek

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Activision opublikowało wczoraj, krótki filmik dot. gry Nascar 2011: The Game, którego premiera planowana jest na 29 marca br.
Osobiście dodam, iż w Nascar grałem ok. 8-9 lat temu na PC i z chęcią powrócę do tego tytułu na Xboxie mimo, że jazda w kółko mnie nie kręci. Po trailerze widać, że z grafiką nie jest najgorzej..., bo przecież sama grafika się nie liczy?
Model jazdy z tego co widać i słychać ma być ciekawy, więc myślę, że gra nie będzie należała do najgorszych.

O to trailer:





Wy też z chęcią zagracie w Nascar, czy jednak jazda w kółko, to nie dla Was? :)


Aktualizacja:

O to jeden z wielu gameplay-ów dt. NTG2011 w których widać ciekawy model jazdy oraz między innymi efekty przy dotknięciu się dwóch samochodów:

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie zagram.
Jak w Forzie mnie rajcuje takie wykręcanie maksymalnych prędkości tak tutaj to jest bez sensu ;)
 

JaCyNa

Użytkownik
Użytkownik
mało interesująca wydaje sie ta gra, jezdzenie w kółko sie znudzi szybko, przynajmniej mi...
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
cóż za emocje, powinni tą gre wydac ze specjalną edycją pada, która posiada tylko prawy spust i lewą gałke mogącą skręcac tylko w lewo buhahahh
 

Gryzek

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
W Stanach Zjednoczonych znajdą się kupcy na tą grę, lecz w Europie nie zrobi, to furory. Mnie też jazda w kółko nie rajcuje w szczególności jezeli chodzi o grę, lecz jeden wyścig trzeba zagrać :)
 

Hawok

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
odezwali się znawcy Ci pierwszy dwaj ... HAHAH ... Zal mi Was. NASCAR jest 2 najpopularniejszym sportem w Stanach zaraz po Futbolu.
Wieć kupcy się znajdą i to nie jeden
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
odezwali się znawcy Ci pierwszy dwaj ... HAHAH ... Zal mi Was. NASCAR jest 2 najpopularniejszym sportem w Stanach zaraz po Futbolu.
Wieć kupcy się znajdą i to nie jeden
Dokładnie jak to inni określili ta "jazda w kółko" rajcuje cholernie dużo ludzi w USA i wiele ludzi w europie kupi tą grę .
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Hehe się zobaczy ale jak dla mnie raczej zbyt monotonne to będzie
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
odezwali się znawcy Ci pierwszy dwaj ... HAHAH ... Zal mi Was. NASCAR jest 2 najpopularniejszym sportem w Stanach zaraz po Futbolu.
Wieć kupcy się znajdą i to nie jeden
Najpierw naucz się czytać, potem naucz się logicznie myśleć, dopiero potem zacznij coś pisać na forum.
W żadnej części mojej wypowiedzi nie napisałem, że nikt tej gry nie kupi, powiedziałem tylko JA jej nie kupię, bo ta gra jest WEDŁUG MNIE głupia i bez sensu.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom