Następca xbox 360

daniel12949

Użytkownik
Użytkownik
Maclaw napisał:
Dodatkowo wiemy, też ze w 2011 roku pojawią się już na pewno konsole kolejnej generacji, a bez nich trudno wyobrazić sobie nowe GTA.
Tylko z góry prosze o nie wyrzucanie do kosza

Taką informacje jak powyżej przeczytałem na forum o gta
Czy to prawda że w 2011 roku ma wyjść następca xboxa 360 i ps3 ??
 

Konrad Mrok PL

Użytkownik
Użytkownik
a jak myślisz?? bo jak na moje to napewno nie wyjdzie nowa generacja konsol, M$ dopiero co wypuścił slimka, więc na pewno nie wypuści w 2011 nowej konsoli.
 

daniel12949

Użytkownik
Użytkownik
też tak myślałem ale wolałem się upewnić
 

weba

Użytkownik
Użytkownik
a jak myślisz?? bo jak na moje to napewno nie wyjdzie nowa generacja konsol, M$ dopiero co wypuścił slimka, więc na pewno nie wypuści w 2011 nowej konsoli.
PSP Go wyszło krótko po wypuszczeniu wersji 300x czyli odświeżonej Slim czyli może być tak ze M$ wypuścił slima bez większych zmian i wysiłku ludzi którzy tworzą te konsole a za moment wypuści coś nowego.
 

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
Kinect 4 listopada. Nie sądze by wyszła nowa generacja konsol. Przecież np. PS3 ma dopiero 3 lata.
 

Freeze

Użytkownik
Użytkownik
Według mnie nowej konsoli możemy się doczekać dopiero 2013 roku. Taka jest moja opinia
 

Crunchips

Użytkownik
Użytkownik
Nowy xbox może wyjdzie, ale nie nowy PS
 

weba

Użytkownik
Użytkownik
Kinect 4 listopada. Nie sądze by wyszła nowa generacja konsol. Przecież np. PS3 ma dopiero 3 lata.

Kinect będzie kompatybilny zapewne z nowymi konsolami. To że PS3 ma dopiero 3 lata nie znaczy ze M$ nie może wypuścić nowej konsoli już np w przyszłym roku i tym samym jako pierwszy walczyć o graczy na rynku konsol nowej generacji.

Można dużo gdybać i się zastanawiać, ile ludzi tyle opinii tak wiec ogółem pożyjemy zobaczymy i wtedy będzie wiadomo kto był bliższy prawdy ;]
 

Phoenix505

Użytkownik
Użytkownik
Z tej generacji jeszcze nie wycisnęli 100% mocy a już mają nową ?
 

Wajdzio

Użytkownik
Użytkownik
Kinect będzie kompatybilny zapewne z nowymi konsolami. To że PS3 ma dopiero 3 lata nie znaczy ze M$ nie może wypuścić nowej konsoli już np w przyszłym roku i tym samym jako pierwszy walczyć o graczy na rynku konsol nowej generacji.

Można dużo gdybać i się zastanawiać, ile ludzi tyle opinii tak wiec ogółem pożyjemy zobaczymy i wtedy będzie wiadomo kto był bliższy prawdy ;]
Dokładnie , lecz gdyby tak zrobili Sony było by na + powód ? Zobaczyli by jakie błędy popełnił M$ w swojej nowej konsoli i starali by się tego uniknąć
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
2011 na pewno nie ale 2012-2013 całkiem możliwe zaraz ale w 2012 koniec świata hehe no to nie zobaczymy (taki żart dzieci nie bać się końca świata nie będzie znaczy kiedyś koniec ziemi będzie ale nie w 2012)
 

2charlie

Banned
Bzdury . Nowy może za 3, 4 lata . Dopiero sie microsoft rozkręca z konsolami xbox 360.
 

Freeze

Użytkownik
Użytkownik
Sprzedarz xboxów ostatnio wzrosła
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Kinect ma przedłużyć x360 o 5 lat.


Nowa generacja - 2012, 2013 +

Ja czytałem, że nowe GTA będzie tylko na Gameboya. Wierzysz?
 

codmistrz

Użytkownik
Użytkownik
Panowie, jeszce 2-3 lata obecnej generacji. Nie ma co świrowac. Nie po to Sony i Microsoft inwestują miliony w reklame swoich najnowszych "zabawek" (Playstation Move, Kinect, Xbox 360 Slim) żeby już za kilka miesięcy(6?) wypuścic next-gena. Teraz next-genów spodziewajmy się w konsolach przenośnych, PSP2, Nintendo3DS. To będą na 100% next-geny. Rzeczywiście, obecna generacja tylko GRAFICZNIE powoli zaczyna odstawac od nowych PC'tów. Myślę że obecny potencjał Xboxa 360 i PS3 został wykorzystany w 75%.Nie zapominajmy że są to STRASZNIE młode konsole PS3 ma 3 lata, a Xbox 360 4 lata.
Jeszcze lata do next-genów :) A GTA V byc może wycisnie 100% mocy z PS3 i Xboxa 360
 

Do góry Bottom