Nastepny Hitman restartem serii?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Szpaner94

Banned
Już od pewnego czasu krążą plotki o kolejnej odsłonie cyklu Hitman. Jeśli opublikowane właśnie informacje okażą się prawdziwe to fani łysego zabójcy powinni przygotować się na spore zmiany.




Pierwszy artwork. Czy rzeczywiście tak wyglądać będzie nowy Agent 47?



Wyciek pochodzi z duńskiego bloga i sporo wskazuje na to, że mamy tu do czynienia z prawdziwymi konkretami, a nie jedynie majakami autora. Według zawartych tam informacji gra ma być restartem serii i dlatego nazwana zostanie po prostu Hitman. Ponownie wcielimy się w Agenta 47 (któremu głos tradycyjnie podłoży David Bateson), jednak teraz bohater ten będzie się mógł pochwalić brodą. Kampania składać się ma z dwóch rodzajów misji. Pierwszy z nich to typowe dla serii zlecenia, czyli duże otwarte poziomy, w których cel możemy wyeliminować na wiele różnych sposobów. Drugim typem będą bardziej liniowe misje nastawione na akcję. W nich przeżycie ułatwi nam system korzystania z osłon. Brzmi to trochę jak pierwsza część, w której oprócz poziomów składankowych mieliśmy także czysto zręcznościowe sekcje w dżungli.

Co ciekawe, gra ma nam również umożliwić pokierowanie postaciami innymi niż Agent 47, a jednym z dodatkowych zabójców będzie kobieta. Ponadto, większy nacisk ma zostać położony na fabułę, a całość powstaje równoległe z drugą częścią filmowej adaptacji.




Hitman: Blood Money



Trzeba przyznać, że restart serii wydaje się dosyć kontrowersyjnym pomysłem. Ponadto, po serii Kane & Lynch niewielu graczy ma zbyt dobrą opinię o talencie studia IO do tworzenia trzecioosobowych gier akcji, więc zapowiedź władowania takich elementów do Hitmana może budzić niepokój. Jednocześnie trzeba pamiętać o tym, kto obecnie pracuje w tym studiu. Problem polega na tym, że w 2008 roku z IO Interactive odeszli praktycznie wszyscy związani z cyklem ludzie. Założyli oni następnie firmę Reto-Modo i rozpoczęli prace na swoim pierwszy nowych projektem – inspirowaną wczesnymi odcinkami serii Battlefield sieciową strzelanka pod tytułem Heroes & Generale (zainteresowanym polecam udanie się na oficjalną stronę). To właśnie ten masowy eksodus ze studia IO jest jedną z głównych przyczyn opóźnień w produkcji piątego Hitmana.

Oczywiście, należy brać pod uwagę to, że wyciek ten wcale nie musi okazać się prawdziwy, więc do czasu oficjalnego potwierdzenia warto się wstrzymać z osądami.


Źródło : Nastepny Hitman restartem serii? | Wiadomość 2010-10-31 12:15:47 | GRY-OnLine
 

Nikelski

Użytkownik
Użytkownik
Co to za gęba, o boże, co oni chcą z niego zrobić? Ibisza? Ten ryj na fotce jest okropny, gorszy nawet od artworków z Codename 47, i poco Ci inni bohaterowie, 47 chociaż mało mówił był wystarczający. Eh Hitman to moja ulubiona gra, i mimo tego, że trochę ponarzekałem to pewnie i tak mi się spodoba :D
 

Bajapl

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawe czy bedzie tak grywalny jak pzoostalke czesi;]
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ciekawe czy bedzie tak grywalny jak pzoostalke czesi;]
Obawiam się że niestety nie :( A czemu? Bo większość ludzi którzy nadali blasku tej serii już odeszli i dlatego IO może spartaczyć robotę. No ale pożyjemy zobaczymy :)
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Najpierw film o Spider-Manie a teraz restart serii o Agencie 47? Pff... Mi się ani troche ten pomysł nie podoba, najlepiej zrobić ostatnią (5) część Hitmana, wyjaśnić wszystko i pożegnać się z serią godnie, niż znów kombinować i chcieć wyciągnąć jak najwięcej kasy od graczy...
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Ciekawe czy wyjdzie to na dobre serii. Zagrać nie zaszkodzi :p
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
po tych wszystkich plotkach w Hitmana5 nie uwierzę, do czasu jak go nie zobaczę własnymi oczyma na półce w sklepie
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom