NBA 2k12

o0rozek0o

Świeżak
Świeżak
Siema, mam problem z nagraniem Nba 2k12. Wszystko idzie sprawnie do momentu gdy chcę rozpocząć proces nagrywania. Wyskakuje wiadomość:
"There doesn't appear to be enough space on the disc to burn this image....
....
....
....What would you like me to do?
1) Write until end of image(Overburn)
2) Write until end of disc(Truncate)"

Co wybrać? Przejrzałem dwa razy całą operację i wszystko szło dobrze, tak jak poprzednia gra którą nagrywałem. W FIFA Street jednak nie pokazała się ta wiadomość. Z góry dziękuje za pomoc.
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Wybierz TrunCate (Skaracanie), taki komunikat wyskakuje bo to gra XGD3,
Jeśli chcesz ją odpalić na xbox musisz mieć w napędzie LT+2.0/LT+3.0 inaczej nie ruszy.
 

o0rozek0o

Świeżak
Świeżak
A gra będzie śmigała normalnie?
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Gra jest "za duża" na płyte, dlatego jest komunikat żeby skrócić zapis, jeśli chcesz nagrywać w całości musisz zakupić nagrywarke Liteon Ihas 124B, bo do niej jest specjalne oprogramowanie które pozwala nagrywać te gry w 100%
Jeśli w napędzie jest LT+2.0 lub LT+3.0 to tak, tylko nie będziesz mógł zainstalować na dysk.
Jeśli dograłeś topologie przez abgx 1.0.6 przepuszczałeś ? To gra nadaje się na LT+3.0
Jesli nie przepuszczałeś przez abgx gra nadaje się na LT+2.0, jeśli uploader nie dograł topologi, trzeba to sprawdzić puszczając przez ABGX z opcją Disable Write.
Odsyłam do działu ISO > Artykuły, i do tutoriala nagrywanie gier pod LT+2.0 lub LT+3.0.
Jakie LT masz w napędzie ?
 

o0rozek0o

Świeżak
Świeżak
Lt 3.0
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Przepuść przez ABGX 1.0.6, i nagraj metodą TrunCate i wszystko powinno chodzić, tyle że nie zainstalujesz na dysk.
Jeśli interesuje Cię instalacja na dysk kup nagrywarke Liteon Ihas 124B, tylko gry xgd3 nagranę tą nagrywarką idzie zgrać na dysk.
Odsyłam tutaj:
http://xboxforum.pl/artykuly-31/tutorial-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-120365/
Wszystko wyjaśnione :)
 

o0rozek0o

Świeżak
Świeżak
Dzięki wielkie za chęci:)
 

Do góry Bottom