NBA 2K16

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


W wątku tylko opinie!
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Zagrałem chwilkę mecz Golden State kontra Cleveland, 25% gry ściągnięte :)- pierwsze wrażenia - zmienione troszkę sterowanie, graficznie miazga :D, ścieżka dźwiękowa na wielki plus. Nie mogę się doczekać żeby potestować całość. Ale generalnie po pierwszym kontakcie POLECAM!!!
 

mikul1991

Użytkownik
Użytkownik
Polecam NBA Live 16 jeśli lubisz grać w padło totalne. Jedna z najgorszych serii sportowych ostatnich lat.
Jeśli szukasz naprawdę dobrej koszykówki, zarówno mocno arcadeowej jak i nieco symulacyjnej (dużo opcji konfiguracji) to zostaje NBA 2k16.

Wybieraj.
 

qba123

Użytkownik
Użytkownik
Mamy okazję pograć teraz przez weekend i muszę przyznać, że gra jest rewelacyjna. Sprzedałem pare dni temu fife16 i myślę nad zakupem nba (mimo że jestem zagorzałym fanem piłki nożnej)
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Mamy okazję pograć teraz przez weekend i muszę przyznać, że gra jest rewelacyjna. Sprzedałem pare dni temu fife16 i myślę nad zakupem nba (mimo że jestem zagorzałym fanem piłki nożnej)
Ja ze swojej strony gorąco polecam - wg mnie najlepiej zrobiona gra sportowa - warto zagrać.
 

Ustian

Świeżak
Świeżak
Panowie powiedzcie mi czy was tez denerwuje te kołko rzutu? W polowie akcji jest ono zakryte. Gralem teraz Online i Curry wali airball za airballem mimo, ze pasek zatrzymuje sie miedzy tymi strzaleczkami. Czy to wina online? Nba live ma rosnące kropeczki w szczycie sie puszcza guzik, niestety NBa 2k16 ma to gorzej rozwiazane.
 

Do góry Bottom