NBA 2K9

popey1987

Świeżak
Świeżak
Dopiero sciagam gral ktos juz?? warto sciagnac?lepsze od nba live 09? ;D piszcie opinie ::)
 

wzgpms

Świeżak
Świeżak
Odp: NBA 2K9

napewno lepiej dopracowana niz 09. w koncu to 2k a nie ea sports. polecam
 

wandal10

Użytkownik
Użytkownik
Odp: NBA 2K9

jest niesamowita (grafa super itd) . lepsza od nba live
 

Uruk

Użytkownik
Użytkownik
Odp: NBA 2K9

Według mnie graja lepsza jest w LIVE 09, ale gameplay w 2k9.
 

DjKazain13

Użytkownik
Użytkownik
Odp: NBA 2K9

warto scigac daje 10/10
 

barca45

Użytkownik
Użytkownik
Odp: NBA 2K9

ogolnie powiem tak NBA 2k9 dostało na IGN note 8,5 na 10 a NBA live 09 dostał 6,5 wiec samo za siebie mówi która gra zedecydowanie lepsza dla potwierdzenia linki http://xbox360.ign.com/articles/917/917206p1.html i http://xbox360.ign.com/articles/916/916726p1.html
 

BabyBoy

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: NBA 2K9

Ja od kilku dni mam konsolę,więc powiem tak.. :) Grałem w NBA Live 09 i grafika,ogólnie wszystko jest niesamowite.
A tutaj słyszę że 2K9 bije na głowę NBA live :) dzisiaj dopiero będę mieć 2K9 i jestem bardzo ciekawy czym jeszcze zaskoczy mnie konsola.
Jedyne co wiem to to,że od zawsze słyszałem że seria 2K jest lepsza od NBA Live,niestety nie wiem jak to było naprawdę gdyż zawsze grałem tylko w Live na PC,i gdy wczoraj odpaliłem NBA live 09 na xbox to mi szczęka opadła :)
 

nester3131

Użytkownik
Użytkownik
Odp: NBA 2K9

dlamnie NBA 2K9 jest najlepszą koszykarską grą
 

Answer7

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: NBA 2K9

Skad moge sciagnac Nba 2k9 bo szukam wszedzie a z rapidshare toz a wolno idzie.
 

wandal10

Użytkownik
Użytkownik
Odp: NBA 2K9

polecam konto premium na RS to wtedy wolno nie idzie ;]
 

ToMaSz90

Użytkownik
Użytkownik
Odp: NBA 2K9

Jak w tej grze prezentuje się tryb kariery?(chodzi mi o to czy wypada lepiej niż w nba live 2009).
 

nack_nack

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
mam 2 pytanka jak wylancza sie auto zmiany zawodnikow w meczu i jak sie robi alleyupa :) czy jak sie to pisze ogulnie gra mega super fan od czesci 2k7 :)
 

ToMaSz90

Użytkownik
Użytkownik
auto zmiany są w tej opcji w menu coaching a do alley-oop jest guzik na padzie przy tych domyślnych ustawieniach
 

wandal10

Użytkownik
Użytkownik
NBA 2k9 sciaglem odrazu jak wyszlo i caly czas napierniczam, gra rewelacja ;)
 

Breniu

Świeżak
Świeżak
skad to sciagnac szybko?
 

BabyBoy

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ze sklepu najszybciej będzie.
 

wandal10

Użytkownik
Użytkownik
Breniu zainwestuj w konto premium na rs :D
 

cage900

Banned
Użytkownik
moze mi ktos napisac jak wykonuje sie rzuty wolne? macham ta galkom i nigdy nic nie chce wpasc
 

kacprzak_Lca

Użytkownik
Użytkownik
Badziewna gra!! Przy nba09 sie chowa. Mam ją tylko dlatego bo powiedziałem kumplowi zeby mi sciągnął 09 i sciągnął własnie 2k9. Odpalałem to chyba z 5 razy i ani razu nie przemowiła do mnie ta gra. Sterowanie straszne w 09 było bardzo intuicyjne a tu nie wiem gdzie jestem i co robie;/ Grafa jak z ps2. Nie polecam
 

skols

Użytkownik
Użytkownik
moze mi ktos napisac jak wykonuje sie rzuty wolne? macham ta galkom i nigdy nic nie chce wpasc
Prawego analoga weź w dół i przytrzymaj chwilę (mniej więcej tyle co przerwa w wibracjach która przypomina bicie serca) w momencie gdy przestanie wibrować, powinno się udać wtedy :)
 

Do góry Bottom