X360 Need for Speed Carbon

Uped

Użytkownik
Użytkownik

Nazwa: Need for Speed Carbon
Data wydania w Polsce: 03 listopada 2006
Gatunek: Wyścigi
Multiplayer: Tak
Developer: Black Box Games
Wydawca na świecie: Electronic Arts Inc.
Wydawca w Polsce: Electronic Arts Polska

Opis:
Następna gra z serii Need For Speed, w której znów mamy przyjemność ścigania się w wyścigach nielegalnych, uważając na policjantów oraz na przeciwników chcących Cię zepchnąć z kanionu. W grze mamy do dyspozycji tuning optyczny i mechaniczny. Głównym bohaterem jest ten sama osoba z Most Wanted, wracający do rodzinnego miasta, którego ulice opanowały wrogie gangi. Musimy kolejno pokonywać przeciwników oraz odbijać poszczególne sektory aż do opanowania całego obszaru. W grze zastosowano również pomocników z twojego teamu, którzy mogą Ci np. pokazywać skróty czy spychać przeciwników. By przejąć obszar trzeba się ścigać w mieście, a potem w kanionie. Auta są bardzo dobrze odwzorowane i zostały podzielone na 3 klasy: muscle, egzotyczne i tuningowe. Każda klasa ma inne cechy. Każda kolejna gra z tej serii polepsza grafikę, ale wciąż ma ten swój niepowtarzalny klimat.

Trailer:

Pegi:

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Na X360 nie dane mi było pograc, ale na PC bardzo fajnie mi się grało ;) wg mnie to najlepszy NFS do tej pory. Świetny schemat z tym kanionem, super rozwałka z uciekaniem przed policją, mało to realistyczne ale daje mnóstwo funu ;)

XBOX-M4ST3R

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Jeden z najlepszych NFS jakie grałem(obok MW, UG, UG2). Klimat, Model Jazdy, Tuning, Policja rządzi. Jedyny minus to to, że jest krótka. Ode Mnie 9/10

Do góry Bottom