Need for Speed Heat wycieka. Logo gry oraz pierwsze ujęcie bohaterki

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.plDopiero jutro odbędzie się wielka prezentacja Need for Speed Heat, ale już dzisiaj możecie spojrzeć na ładne logo produkcji oraz jedną z bohaterek. W Sieci lądują pierwsze materiały z oczekiwanych wyścigów.
Już jutro o 15:00 odbędzie się wielki pokaz nowego Need for Speeda. Nie musicie tak długo czekać, by poznać ostateczną nazwę gry oraz zapoznać się z pierwszym ujęciem. Okazuje się, że ostatnie przecieki były prawdziwe i jeszcze w tym roku zagramy w Need for Speed Heat.
Nowy Need for Speed został nieformalnie zapowiedziany przez dyrektora finansowego Electronic Arts – już na początku roku EA potwierdziło premierę gry w 2019 roku. Firma chciała przygotować inwestorów na zastrzyk gotówki, więc od tego czasu wiedzieliśmy, że gra nadjedzie. Produkcja nie została przedstawiona na E3, jednak już jutro odbędzie się show, na którym zobaczymy wyścigi.
Pytanie pozostaje jedno – na jaką prezentację możemy liczyć? Prawdopodobnie jutro zerkniemy na zwiastun przygotowujący fanów marki na głębszy pokaz. EA powinno wykorzystać przyszłotygodniowy gamescom do pokazania gry.
Dzisiaj widzimy trzy ujęcia – logo, tajemniczą kobietę oraz... Biegnącego mężczyznę? Są to pewnie urywki wycięte z pierwszego trailera. Warto na pewno zwrócić uwagę na kolorystykę – deweloperzy najwidoczniej nie żałowali wyrazistych barw podczas kreowania gry.

 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Zobaczymy co to elektronicy przygotowali tym razem, a przeciek nie powiem, konkret :D hahahaha
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Był już zwiastun nudne jak flaki z olejem
 

Do góry Bottom