Need For Speed Hot Pursuit xbox 360 LT+ - na Lt 2.0

disterb

Świeżak
Świeżak
od razu zaznaczam - nie jestem geniuszem...

ściągnąłem taką wersję z neta... nagrałem już parę płyt za każdym razem wyskakuje mi nieobsługiwany format

niby nagrane na 100% a nie chodzi... mam to pathem potraktować czy co z tym zrobić.... poratujcie prosze

gram na XBL tak że prosze o jakiś sposób nie banujący na dzień dobry.... albo jak to nie możliwe to o info w tym temacie

dodam że inne "starsze" obrazy nagrałem i śmigają na XBL bez konsekwencji
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
od razu zaznaczam - nie jestem geniuszem...

ściągnąłem taką wersję z neta... nagrałem już parę płyt za każdym razem wyskakuje mi nieobsługiwany format

niby nagrane na 100% a nie chodzi... mam to pathem potraktować czy co z tym zrobić.... poratujcie prosze

gram na XBL tak że prosze o jakiś sposób nie banujący na dzień dobry.... albo jak to nie możliwe to o info w tym temacie

dodam że inne "starsze" obrazy nagrałem i śmigają na XBL bez konsekwencji
Prawdopodobnie zła wersja patcha jest w tym NFSie. Tak czy siak masz już flągę więc...
 

disterb

Świeżak
Świeżak
Prawdopodobnie zła wersja patcha jest w tym NFSie. Tak czy siak masz już flągę więc...
nie dostałem flagi gram w gears of war 2 na XBL

może ktoś może podać link do działającej wersji do ściągnięcia?
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Flaga oznacza ze twoja konsola jest na liście do zbanowania. Do czasu bana możesz grać na xbl. Co do gry to ta jest dobra tylko musisz wgrac odpowiedniego patcha.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

disterb

Świeżak
Świeżak
flaga chyba powinna być poparta komunikatem a takowego nie widziałem

poza tym podszkoliłem się troche w nocy w oparciu o posty z forum... sprawdziłem abgx-em i wyszło na to że ta wersja wogóle nie była pathowana, załatwiłem sprawe... ale niestety na koniec testu abgx na czerwono pokazuje że dane CRC (czy jakoś tak) rozumiem to jako zawartość płyty nie jest zgodna (chodzi o ten najwolniejszy test na końcu)

koniec końców wypierdzieliłem ten obraz

ponawiam pytanie czy ktoś może podać mi link do działającej wersji NFS HP?
 

Do góry Bottom