Need for Speed: Payback

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


W wątku tylko opinie!
 

pasi17

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Grałem trochę w nowego NFSa, grafika ładna, jest jak połączenie NFS 2015 z NFS Rivals, zauważyłem, że jak uderzy się w inny samochód to "odlatuje" tak jakby był "pusty w środku", "zrobiony z kartonu". Praktycznie żadnego oporu nie ma przy zderzeniach (może za długo grałem w inne gry). Tylko dziwne, że na XBOX ONE się zacina i to dosłownie. Przycięcia takie jakby było z 15-20 FPS. Ale to pewnie kwestia czasu i to naprawią.
 

CryKillerPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Po ograniu całego triala w EA Access stwierdziłem, że tej gry nigdy nie kupię. Nie dość, że muszę wydać ponad 200 zł na grę to potem żeby kupować nowe auta i je tuningować muszę kupować loot packi, bo karty który wypadają za wyścigi to jakaś kpina. Gra skierowana głównie do 10-12 latków, którym mamusia wpisała kredytówkę w xbox'ie.
 

Marcellomar2013

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam pytanie, czy jeśli kupię grę w wersji pudełkowej ze szwedzkiej dystrybucji, to czy po włożeniu płyty do konsoli będę miał język polski?
 

milyOn92

Banned
Świeżak
Chciałbym spytać dla czego nfs kosztuje 249zł a np forza 7 150zł?
czy nfs jest lepszy od forzy 7? bo zastanawiam się czy sprzedać czy nie moją forze nowa zafoliowana.Zawsze w nfs grałem i lubię po prostu nfsy.A forza z tego co widzę to tylko tor i tor
 

Boberson

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak chcesz forzę,a nie lubisz jazdy torowej....to kup sobie Forzę Horizon 3.
Cena nowej Forzy 7 to koło 200zł. Teraz wiele ofert koło 150-170,bo ludzie kupili w ofercie PAD+F7 za 259zł poprzez stronę MS.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
FM7 miała premierę ponad miesiąc przez NFS P, FM7 była w bundlach z konsolą jak i padami. Ponadto FM7 była przez długi czas w super cenie na Rosyjskim regionie. Dorzucę jeszcze że gra została mocno skrytykowana przez graczy.

Jak nie lubisz wyścigów torowych to ją sprzedaj, za to lubisz rozbijać się po otwartym świcie odpicowanymi brykami to kup Horozon 3 lub NFS P.
 

jagmar

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
zostaw sobie FM7 i w nią graj... poczekaj z miesiąc i kup NFS:p za połowę ceny... i masz złoty środek...

kupowanie NFS: P za 249 zł to niezłe szaleństwo...

Dorzucę jeszcze że gra została mocno skrytykowana przez graczy.
była skrytykowana za lootboxy, których w NFS: P jest jeszcze więcej :p
 

Kamil36

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
A jeszcze lepiej zaczekać, aż dodadzą do ea access. [emoji3]

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

sqwara

Użytkownik
Użytkownik
Gra przeszedłem, teraz jestem na etapie zbierania gwiazdek, mogę z czystym sumieniem powiedzieć że przypadła mi do gustu jako mało skomplikowana gra odskocznia dla relaksu. Jak dla mnie trochę za krótka i za dużo pierdółek do zbierania, ale sama gra mnie cieszyła i cieszy. Jak to NFS z odwzorowanie jazdy typowe dla nfs czyli pro fan i bokiem ^^

Mam tylko jedno pytanie czy ktoś posiada jakieś przecieki czy będą kolejne dlc oprócz speedcrossu ?
 

Radek Binkiewcz

Świeżak
Świeżak
Witam mam nfs z EA Acces, na xbox-ie mam 2 konta jak chce zacząć gre na drugim koncie pokazuje się komunikat że na tym koncie nie mam wykupionej subskrybcji EA. Czy faktycznie muszę mieć EA na obu kontach?? Dziękuję za wszelkie podpowiedzi i pozdrawiam.
Radek
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
W triale można grać tylko na tym koncie na którym jest EAA.
 

Do góry Bottom