Need For Speed ProStreet

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
HTML:
<object width="480" height="292"><param name="movie" value="http://www.gamersyde.com/extstream_4693_en"></param><param name="allowfullscreen" value="true"></param><embed src="http://www.gamersyde.com/extstream_4693_en" type="application/x-shockwave-flash" width="480" height="292" allowfullscreen="true"></embed></object>

Jak dla mnie zapowiada się świetnie lubię arcadowe wyścigi :) a szczególnie jak można coś w autach pogrzebać.
 

kuva

Banned
Użytkownik
Odp: Need For Speed ProStree

zobaczymy bo jak narazie to się jakoś śrdio prezentuje fury można tuningować ale co skoro jeździsz po jakiś torach wyścigowych chyba im się pomyliło coś i robią toca racer driver prostreet

jak dla mnie kicha ale to jest moje zdanie i jak ktoś się ze mną nie zgadza to nie mam tej osobie za złe
 

wiktorw22

Świeżak
Świeżak
Odp: Need For Speed ProStreet

w tej grze podoba mi sie to ze można auto uszkodzi a nie jak w poprzednich czśiach
 

arti169

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Need For Speed ProStreet

mnie najbardziej ciekawi jak bardzo beda realne te uszkodzenia ;). ale ogolnie zapowiada sie co najmniej ciekawie ;d
 

Luki666

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Need For Speed ProStreet

Tak zdecydowanie cieszy wprowadzenie modelu zniszczeń.Ale nie oto chodzi w NFSsie.TUNING!Mam nadzieje ze dadzą tym razem czadu i w końcu by się neony przydały jak w UG
 

chudiniii

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Need For Speed ProStreet

Ja już nie mogę się doczekać to będzie HIT całkowicie odbiega od swoich poprzedników, jak ja nie lubie czekać!!!
 

JankiCHN

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Need For Speed ProStreet

JA tez juz nie moge sie doczekac :)
 

Kasaniec

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Need For Speed ProStreet

Szkoda, że nie bedzie policji. Zawsze lubiłem się z nią bawić ;P ale przynajmniej uszkodenia będą ;) To mi się podoba ;D
 

maxcik

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Need For Speed ProStreet

Kolejna czesc zobaczymy czy takie slabe jak poprzednie:)
 

kost26

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Need For Speed ProStreet

wolalem sciganie sie po ulicach miast
 

wolli

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Need For Speed ProStreet

czekam na tą grę z niecierpliwością :) seria NFS jest dla mnie pozycją obowiązkową :D
 

Disav

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Need For Speed ProStreet

Na pewno gra będzie czadowa, ale wydaje mi się, że EA chce się troszkę zbliżyć do serii Burnout. Może kończą im się pomysły... tak czy siak filmiki prezentują się wyśmienicie i nie mogę się doczekać. :D
 

qlfok

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Need For Speed ProStreet

hmm...wg mnie jest szansa na najlepsza odslone serii..oby!
 

kuba1111

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Need For Speed ProStreet

filmiki prezentuja sie wysmienicie ale czy oni nie traca juz pomyslow
 

tesmen

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Need For Speed ProStreet

Oj moze byc cos pieknego :) :) oby nie to co ostatnio
 

Mietak5

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Need For Speed ProStreet

Ja mysle ze bedzie wypasiona jezeli jaj nie zwiejszczą.Carbon tez zapowiadał sie świetnie a dla mnie byl kompletną klapą;/ z tego co widze pro street zapowiada sie znakomicie ale nie ocenieajmy poki nie zagramy;D ;)
 

sycylian

Świeżak
Świeżak
Odp: Need For Speed ProStreet

Ta gra to będzie na maksa:D Po prostu wypas, ta prędkość i wiatr we włosach :p
 

mariopoznan

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Need For Speed ProStreet

Witam!!!

Ja mam nadzieje ze ten NFS bedzie jakims przelomem w serii po powiem szczerze Carbon czy Underground 2 to jak dla mnie kiepske gry szczegolnie Carbon.Most Wanted byl niezly ale to byla praktycznie gra na raz.Mam nadzieje ze teraz ten nowy NFS pokaze klase i mysle ze bardziej doceniony zostanie na PC czy konsoli XBOX360 bo na X-a nie brakuje dorbych wyscigow jak chociazby Project Gotham Racing 4 PL :)Pozdrawiam
 

Mietak5

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Need For Speed ProStreet

Mam pytanie mianowicie czy jest mozliwosc sciągniecia dema (ktore pokaze sie podobno jutro) z internetu na pc?? a potem wgrania na xa?? jesli nie mam xbl??
 

Uszol

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Need For Speed ProStreet

Kolejny NFS ciekawe czy poprawili model jazdy, bo w ostatnim to było tylko gaz i prawo lub lewo.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom