Need for Speed: Rivals na gameplayu

arkadiusz_89

Użytkownik
Użytkownik




Obecność Need for Speed: Rivals na konferencji Electronic Arts nie jest żadnym zaskoczeniem. Co innego funkcja All-Drive, która pozwala zacząć grę w singlu, a skończyć w multi.


Przedstawiciele Criterion Games zaprezentowali na konferencji EA możliwości najnowszej odsłony niezwykle popularnego cyklu gier wyścigowych, Need for Speed: Rivals. Rozgrywka mocno przypomina wcześniejsze części - charakterystyczny arcade'owy gameplay z wpadaniem w ślizg kontrolowany na zakrętach, obecność policji nie tylko na trasie, ale i w powietrzu czy zderzenia i wypychanie przeciwników to manewry dobrze znane fanom cyklu.
Nowością jest za to system All-Drive, który pozwala na płynne przejście między trybem dla jednego i wielu graczy. W Need for Speed: Rivals wyścig można zacząć samemu, ścigając się jedynie ze sterowanymi komputerowo przeciwnikami. W jego trakcie do rozgrywki mogą dołączyć jednak inni użytkownicy - i to zarówno w roli kierowcy, jak i policji.

Źródło: E3 2013: Need for Speed: Rivals na gameplayu. Twórcy wprowadzają funkcję All-Drive - gram.pl
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
zaczynac jako single, konczyc jako multi?? nie wiem jaki to ma sens i po co takie cuda, lepiej by sie skupili na innych rzeczach niz takie bzdety, i po gameplayu widze ze to kolejny shit bedzie, znowu hamulec to rzecz zbedna, ale widze ze sypneli kasa bo jest Ferrari
 

ooxBARTUSxoo

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Kolejne gówno.. Brakuje starych NFS..
 

Enz0

Użytkownik
Użytkownik
Ja tam chetnie zagram, mogli nazwac Hot Pursuit 2 to samo ; > tylko jedynie dodali to ze mozna sie wlaczac podczas trwajacego wyscigu, kariery cos w stylu dla niecierpliwych graczy ..
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Próbują chłopcy z EA, zobaczymy jak to wyjdzie.
 

RaptorPL

Użytkownik
Użytkownik
Ja to już nawet uwagi nie zwracam na te nowe NFS. Najlepsze to MW, Carbon, Underground 2
 

Walkthroughs Source

Użytkownik
Użytkownik
Poszli w mase nie w jakość ;/ Undergroundy były o niebo lepsze ;/
 

Remix27

Banned
Wygląda jak hot pursuit 2 i zapowiada się na kolejną tandete.....Koniec seri będzie chyba najlepszy dla tej gry. Mało na tym gameplay było ale starczy cudów się nie spodziewam.
 

Do góry Bottom