Need For Speed: The Run – garstka informacji

Soft014

Użytkownik
Użytkownik
Nie dawno dowiedzieliśmy się o tym, że w przygotowaniu jest kolejny Need For Speed. A żeby było jeszcze ciekawiej na rynku pojawi się w tym roku. Czy trzeci NFS w przeciągu 12 miesięcy to nie jest już lekkie przegięcie? I czy będzie on w pełni sprawny?

Więcej...
Need For Speed: The Run – garstka informacji
 

Edu91

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
gamecraft napisał:
I czy będzie on w pełni sprawny?
Jak ma nie być w pełni sprawny, skoro robi go zupełnie inne studio, niż poprzednie NFS? Czy w ogóle istnieje coś takiego, że wydana gra nie jest do końca działająca? Śmieszy mnie próba postawienia takiego stwierdzenia. Mimo, że autor zdaje sobie doskonale sprawę, kto stoi za wydaniem danej części gry (przyp. "Hot Pursuit" zostało opracowane przez Criterion, a "Shift 2: Unleashed" przez Slightly Mad Studios), to "biadoli", jak mało kto.

Osobiście czekam na The Run z niecierpliwością i mam nadzieję, że Black Box nie przybije gwoździa do trumny podpisanej serią NFS.
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Cod i NFS to już nie serie, a masówki. :D
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Cod i NFS to już nie serie, a masówki. :D
Masz rację niestety ostatnimi czasy tak się dzieje z NFS'em ;) Ale jeżeli każdego NFS'a robi inne studio to mam nadzieję że The Run będzie niezły
 

ratajek

Użytkownik
Użytkownik
Może 3 gra w ciągu tych 12 miesięcy bedzie dobrą grą. A nie jak pozostałe dwa(NFS HP i Shift 2)
 

Jax9000

Użytkownik
Użytkownik
Przecie EA jakiś czas temu mówiła, że NFSy będą wychodzić przynajmniej 2x w roku. Nie ma co się dziwić, a nfs run będzie na pewno dobrą grą, dzięki black box oczywiście. Szykują się jakieś innowacje, no i oczywiście będzie grafika jakości BF3^^
 

Do góry Bottom