Need for Speed: The Run krótszy od Titanica

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
Nie wierzę. To znaczy chciałbym nie wierzyć, ale internet jest zgodny - przejście trybu fabularnego w Need for Speed: The Run zajmuje nieco ponad dwie godziny!

Recenzja w serwisie Gametrailers nie zostawia miejsca na spekulacje - wyścig o życie głównego bohatera trwa bardzo krótko. Potwierdza to również serwis Gamerzines.

Zapewnienie, że w ten czas nie są wliczone scenki przerywnikowe, powtarzanie sekwencji i ... czas spędzony w menu brzmi brzmi jak kiepski żart.

Owszem, powinniśmy pamiętać, że ta gra nie oferuje trybu kariery, w którym jeżdżąc po wciąż tych samych trasach pięlibyśmy się powoli do góry w rankingach. Zamiast tego mamy opowieść o chłopaku, który podpadł mafii i na drodze walczy o swoje życie. Coś nowego? Owszem, ale na litość boską, to w żaden sposób nie usprawiedliwia tak krótkiej przygody w grze, sprzedawanej w pełnej cenie!

Kolejne godziny zabawy znajdziecie pewnie w trybie wieloosobowym, ale chyba przespałem moment, w którym NFS-y stały się grami głównie sieciowymi.

Plany obadania The Run kołatały mi się w głowie od czasu londyńskiego pokazu, na którym jeździło mi się bardzo przyjemnie. Teraz, gdy okazuje się, że widziałem tam 1/4 gry, zapaliło mi się mocne, czerwone światło.




źródło: Need for Speed: The Run krótszy od Titanica
 

RAKUPL26

Użytkownik
Użytkownik
na pewno nie kupię gry która trwa dwie godziny oni są chyba śmieszni hahahah
 

surferj24

Użytkownik
Użytkownik
to chyba jakiś kiepski żart twórców tej gry
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
hahahaha, ale jajcaa! REKORD chyba! Największy niewypał roku!
 

Dr.Analos

Użytkownik
Użytkownik
CRAP roku :D
 

aPoLhIzE

Użytkownik
Użytkownik
A ja zamierzałem to kupic, hah!
 

aker2

Banned
2 godziny 200 zł UWAGA UWAGA GODZINA GRY W NFS 100
 

adam DL

Banned
Użytkownik
NSF zamknięta marka...
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
RIP Need for speed...
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Shit, jeśli to jest prawda, to NFS The Run będzie chyba ich najmniej dochodową grą. W demo grało mi się bardzo fajnie i myślałem "O, wreszcie jakiś duży krok w przód", a tu taki numer... No no, nieźle.
 

T0Mmy

Banned
brak mi słów , miałem nadzieje na tą gre bo ogólnie serie nfs lubie ale to już jest kpina z dedykacją śmierci dla marki
 

adam DL

Banned
Użytkownik
Czuje sie zawiedziony tym faktem... a gra już w media markt za 209zł dobrze ze jej nie kupiłem bo to naprawdę nie warty tytuł. Ja nie wiem jak można wypuścić taką gre do sprzedaży... Dobrze ze jeszcze jej nie kupiłem.. jak bedzie za 30 zł to moge kupic...
 

KrystekxDD

Użytkownik
Użytkownik
Hehe 2h kariery. Gra na jeden wieczor... Co roku nfs jest coraz gorszy. Jednak nie ma to jak klasyka typu underground 2 albo carbon.
 

adam DL

Banned
Użytkownik
Ja już tego nie ogarniam chłopaki z gry Online grali 5h . Tak wyglšda nowy Need for Speed - The Run, czyli Spadówa.
 

Jesters

Użytkownik
Użytkownik
Wciąż czekam na Underground 3
 

Rafalek90

Użytkownik
Użytkownik
2h kariera? Maskara...a ja już mam ten tytuł zamówiony i zapłacony ... w tym momencie się załamałem :(
 

ZDZISIU222

Użytkownik
Użytkownik
Bo jak grać w Arcadówki to tylko Burnout. "Stary" NFS zmarł na Carbonie, niech się lepiej zajmą rozwijaniem Shifta.
 

BuRRRza

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
15 minut mam już za sobą . Serwis youtube przejdzie mi tą całą grę ...
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
Hahahahahhahahha.
Jak chcecie dłuższego "Run'a" to pograjcie w Hot Pursuit i tak nic nie zmienili a napewno jest dłuższy :D
 

flo

Użytkownik
Użytkownik
to ja wam powiem lepiej, obejrzalem kilka recenzji i filmikow, i...szkoda mi nawet czystej plyty za 2.2 na to...
 

Do góry Bottom