Need For Speed Undercover

Tomiii

Użytkownik
Użytkownik

Należąca do Electronic Arts firma Black Box, podała datę wydania kolejnej odsłony Need for Speed, o podtytule Undercover. Gra ma się pojawić odpowiednio 18 i 21 listopada w Ameryce Północnej i Europie. Dowiedzieliśmy się także, że twarzą nowej odsłony tej słynnej, wyścigowej serii została Maggie Q - aktorka znana z ról Szklanej Pułapce i Mission Impossible 3. We wspomnianej produkcji zagra ona agentkę federalną, zaś sama fabuła ma być - jak mówią twórcy - bardzo oryginalna. Warto też wspomnieć, że poprzednia odsłona Need for Speed, czyli Pro Street, została przetłumaczona na język polski również w wersji dla konsoli Xbox 360, więc podobnego ruchu EA możemy spodziewać się i w tym roku.​


Źródło: xbox360fanboy.com
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Need For Speed Undercover

ten temat powinien byc w dziale GRY .. to po 1
po 2 ... pierwsza fotka jest z NFS underground 1 dodano tylko napis UNDERCOVER (underdupa)
po 3 .... druga fotka to screen z nfs carbon ... (nfs gniot)

po 4 ... sa juz prawdziwe screeny z gry + trailer ... ten trailer to już nie żal tylko rzal przez RZ

po 5 ... EA mogło by wreszcie zrobić porządny NFS a nie co roku wypuszczać scigałke dla dzieci na weekend ...
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Need For Speed Undercover

O Mateusz, widze ze grasz w PGR'a. :eek: Tez gram, od trzech dni. Jakos wczesniej nie umialem sie przekonac co do tej gry,a teraz szarpie rowno. Moze jakis pojedynek? ;)
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Need For Speed Undercover

w PGR4 jestem na poziomie EXPERT :D tak więc jeszcze parę wyscigów i jestem NR1 :D

gra urzekła mnie fotorealistyczną grafiką ... to sie w pale nie miejści :D niektóre momenty są tak fotorealistyczne jak Gran turismo 5 na PS3 ...
do tego jazda w deszczu .. coś pięknego ... no i model jazdy nie jest jak w GRID .. w pgr4 przynajmniej są jakieś prawa fizyki ;)

co do gry on-line to niestety nie mam golda ... zostało mi jeszcze 1 konto miesieczne na gold ale narazie go nie wykorzystuje bo raiówka+XBOX live = ledwo wyszukane serwer oraz mega pingi :/
myślałem kupic gold na rok ale dupa blada przez te pingi ... za tą kase kupiłem 7900gs do kompa żeby śmigac w COD4 bo i tak w tą grę tylko bym śmigał po necie :p a co dziwne na kompie w COD4 mam pingi max 120ms i da sie grac ... na xboxie juz nie ....

sory ze ten mega super oftop mimo że temat o undercover ...
ale niestety .... EA nas przyzwyczaiło do tego że nie warto dyskutowac o grze skoro i tak zrobią gniota ...

PS. screeny w necie wyglądają jak z żywca wyjęte z most wanted

pozdr.
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Need For Speed Undercover

Ja akurat tez wlasnie jestem na Expercie i tez o wiele lepiej mi sie w to gra, niz w Grida :D Dodalem Cie do znajomych, kurde szkoda, ze masz radiowke. :/ No ale ja za to mam Chello (super pingi) wiec byc moze daloby rade stworzyc jakis friendmatch i daloby rade grac. ;) Faktycznie niektore trasy sa na prawde ekstra, do tego snieg, mgla, cos pieknego. Jakos wczesniej odrzucala mnie ta produkcja, a teraz nie moge sie oderwac od tivika. 8)
 

flo

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Need For Speed Undercover

dla mnie na miano NFS zasluguje tylko U, U2 i Most Wanted...oraz niesmiertelny Hot Pursuit 2 (z racji klimatu), reszta to robienie gry na sile...podejrzewam ze i teraz bedzie tak samo...krazyly plotki ze EA zawiesza na rok wydanie gry po to aby zrobic cos dopracowanego. ale jak widac nie moga wytrzymac i zamiast czegos lepszego znow chca aby zapchac nam brzuch kartoflami zamiast porzadnie nakarmic schabowym :p
 

Furson

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Need For Speed Undercover

jaki niesmiertelny hot pursuit 2 ? totalna dupa a nie gra, beznadziejny model jazdy i niekonczące sie wyscigi (jak mozna sie scigac jeden wyscig 15 min? )
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Need For Speed Undercover

Furson napisał:
jaki niesmiertelny hot pursuit 2 ? totalna dupa a nie gra, beznadziejny model jazdy
Samochody w NFS:HP2 zachowuja sie na drodze niczym łodz,i to kuter a nie motorowka-tragedia.
Choc garfike jak na owe czasy mial ladna.
 

flo

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Need For Speed Undercover

no widzicie, i przez internet dalej ludzie w to graja, a czytac umiecie? "KLIMAT" napisalem a nie model jazdy czy grafike...a niesmiertelny dla mnie, dla was nie musi.
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Need For Speed Undercover

jeśli chodzi o klimat to NFS 4 HIGH STAKES na PSX !! bił wszystkie samochodówki ..


zresztą oglądnijcie intro NFS 4 high stakes ... oto własnie chodziło !!
naśmiewali się z tuningowanych autek dla dresów i były tylko najlepsze fury (ferrari itp..)

http://www.youtube.com/watch?v=fmVQt3efScc


http://www.youtube.com/watch?v=YDB68DKlN80
jedna z moich najlepszych gierek na PSX... a że wtedy miałem porysowaną płyte (dostępność samych piratów była maksymalnie trudna) to przed każdym włączeniem modliłem się żeby działała :D

PS. byłbym zapomniał o NFS porsche na PSX ... (całkiem inny niż na PC) klimat też miażdżył ... szkoda że te czasy nie powrócą .... a dzieci muszą grać w takie szmelce jak pro street :D
 

flo

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Need For Speed Undercover

dokladnie zgadzam sie, o porshe zapomnialem tez, przeszedlem go chyba z 5 raazy jak tylko komputer kupilem (x czasu temu) i jeszcze niedawno kombinowalem zeby na xp dzialal...i nie chcial, specjalnie dla niego zainstalowalem Viste bo slyszalem ze smiga i co? i dziala :)
mlodzi gracze nie wiedza o czym mowa...
 
Odp: Need For Speed Undercover

ja tam nie wiem czy to im wyjdzie. miałem zamiar go kupić, ale chyba jednak mi będzie szkoda kasy.
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Need For Speed Undercover

mateusz_gosc napisał:
jeśli chodzi o klimat to NFS 4 HIGH STAKES na PSX !! bił wszystkie samochodówki ..


zresztą oglądnijcie intro NFS 4 high stakes ... oto własnie chodziło !!
naśmiewali się z tuningowanych autek dla dresów i były tylko najlepsze fury (ferrari itp..)

http://www.youtube.com/watch?v=fmVQt3efScc


http://www.youtube.com/watch?v=YDB68DKlN80
jedna z moich najlepszych gierek na PSX... a że wtedy miałem porysowaną płyte (dostępność samych piratów była maksymalnie trudna) to przed każdym włączeniem modliłem się żeby działała :D

PS. byłbym zapomniał o NFS porsche na PSX ... (całkiem inny niż na PC) klimat też miażdżył ... szkoda że te czasy nie powrócą .... a dzieci muszą grać w takie szmelce jak pro street :D
hehe a o NFS II special edition zapomnieles! split screen, najlepsza pozycja tamtych czasowm pamietam te piekne chwile x) NFS 3 tez klasyk (mowa o PC)
 

seba1415

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Need For Speed Undercover

Nie no jak znowu bedzie ta telenowela co MW I Carbon to bedzie załamka
i żeby tylko nie był taki jak Pro Street
 

chrisu1982

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Need For Speed Undercover

jak dla mnie jesli bedzie podobne do Mw bedzie ok, gorzej jak bedzie tak krotkie i nudne jak Carbon albo co gorsze tak przekombinowane jak ProStreet
 

Mariusz512

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Need For Speed Undercover

Zapowiedź Gry:

Po niezbyt przychylnie przyjętym ProStreet, z nową odsłoną Need for Speed powraca do korzeni. A przynajmniej tak twierdzą autorzy gry, którzy na odbywających się właśnie w Lipsku targach Games Convention uchylili przed licznie zgromadzonymi dziennikarzami rąbka tajemnicy.

W Undercover zwiedzimy ogromną aglomerację miejską, nazwaną tutaj Tri-City Bay Area, na którą tak naprawdę składają się trzy miasta: Palm Harbor, Port Crescent i Sunset Hills. Łącznie grubo ponad sto kilometrów dróg, dróżek i autostrad. Nudzić się więc nie będziemy. W grze wcielimy się w policjanta, który przeniknął do miejskich gangów zajmujących się nielegalnymi wyścigami i kradzieżą samochodów. Jako wtyczka będziemy mieć kontakt tylko z Chale Linh, agentką federalną, w rolę której wcieliła się znana z takich filmów, jak Balls of Fury czy Live Free or Die Hard, Maggie Q.

Rozgrywka w Undercover prezentuje się bardzo podobnie do tego, co mieliśmy okazję oglądać w Need for Speed: Most Wanted. Możemy więc prawie dowolnie poruszać się po całym mieście lub przy pomocy mapy szybko przenosić w interesujące nas miejsca. Podczas kilkunastominutowego pokazu mieliśmy okazję zobaczyć jedynie dwa spośród wielu trybów wyścigów.

Pierwszym z nich był highway battle. W dużym skrócie polega on na utrzymaniu się za prowadzącym autem w trakcie szalonej jazdy po autostradzie. Być może nie byłoby w tym nic trudnego, gdyby nie pędzące z naprzeciwka samochody. A warto wspomnieć, że wystarczy jedna większa kraksa i możemy zapomnieć o sukcesie. Tak, tak, wzorem Prostreet wszystkie auta w Undercover są jak najbardziej podatne na zniszczenia. Ponadto producent chwali się, że w przypadku wszystkich umieszczonych w grze modeli aut, ściśle współpracował z firmami motoryzacyjnymi, co znakomicie przełożyło się na ich bardzo realistycznie zachowanie. Drugi z zaprezentowanych trybów polega na kradzieży samochodu i ucieczki nim do dziupli, w której zostanie on rozłożony na części. Po drodze oczywiście musimy uważać na szwendające się po ulicach wozy patrolowe policji.

Do premiery Need for Speed: Undercover pozostały jeszcze trzy miesiące. Niestety, graficznie gra nie zachwyca i póki co, lokuje się gdzieś na poziomie ostatniego Juiced. Fatalne wrażenie sprawia bardzo słaby antyaliasing i non stop doczytujące się w tle obiekty. Wszelkiego rodzaju drzewka czy budynki można jeszcze wybaczyć, ale jeżeli na naszych oczach, kilkadziesiąt metrów przed maską naszego samochodu doładowuje się nagle inne auto, oznacza to, że kod programu wymaga jeszcze sporej ilości poprawek.

W trakcie pokazu padła obietnica, że tym razem będziemy mieli do czynienia z prawdziwą symulacją. Są to jednak słowa wypowiedziane zdecydowanie na wyrost. Obserwując to, co działo się na ekranie telewizora, szybko można dojść do wniosku, że to tylko pobożne życzenia producenta. Czy do czasu premiery coś jeszcze się zmieni? Miejmy nadzieję, że tak, choć z drugiej strony, mamy przecież do czynienia z serią Need for Speed, którą fani pokochali głównie za mnóstwo frajdy, jaką daje arkadowy styl jazdy.

Źródło: gry-online
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Need For Speed Undercover

gameplay - http://www.youtube.com/watch?v=Q8SDJPRgl-k


dla mnie rzal przez RZ .. dlaczego ?
1. fizyka gorsza od PS
2. silnik chyba ciągle ten sam.
3. EA gadało że zrobi lepszą grę i obiecywało ale jak widać porządną gre im się robić nie chce bo po co jak i tak zarobią sporo zieleni na dzieciach

wygląda to jak Most wanted w miejsce od burnouta paradise + mozliwosc rozjezdzaja aut i zniszczenia :/ ale jak widzę jak te auto skacze po drodze i jeździ jak na skryptach to... szkoda gadać

pozdr.
 

sew810i

Świeżak
Świeżak
Odp: Need For Speed Undercover

Co racja to racja mateusz. NFS PS to totalna porazka moim zdaniem, zobaczymy jak to bedzie z tym NFS'em.
Dlatego uwazam ze EA robie teraz najbardziej denne gry. Robia wszystko szybko, szybko i wychodzi im pozniej z tego totalny gniot.
 

XadnerPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Need For Speed Undercover

Ja pier**** ( sory za wyrażenie )! Znaleźli się krytycy gier. Normalnie nie mogę patrzeć na wasze posty, a szczególnie na wypowiedzenia mateusz_gosc. LoL stary weź się opanuj. Pracujesz w " CD-Action", albo "PSX", że tak sięna grach znasz?
gameplay - http://www.youtube.com/watch?v=Q8SDJPRgl-k


dla mnie rzal przez RZ .. dlaczego ?
1. fizyka gorsza od PS
Jak możesz oceniać gameplay przez oglądanie filmiku na YouTube w taki zrąbanym formacie i na dodatek nagrywany z kamery? Chyba jest logiczne, że nie grałeś to nie wiesz jak się jeździ. Na pokazówce gostek się rozwala Audi A4, żeby pokazać jak wyglądają zniszczeni, bo jak widać to jest zrobione na targach.
2. silnik chyba ciągle ten sam.
3. EA gadało że zrobi lepszą grę i obiecywało ale jak widać porządną gre im się robić nie chce bo po co jak i tak zarobią sporo zieleni na dzieciach
Co do silnika muszę się zgodzić, bo jest on zaczęrpnięty z NFS: Most Wanted, ale trzeci punkt ( jak ty to mówisz ) to jest Rzal przez "RZ". Stary jakby chcięli pracować nad każdą grą, aby ją dopracować tak, żeby Ci się podobała to wypuszczali by jedną na 3 lata. Popatrz logicznie, że to jest EA i nie wypuszczają tylko NFS'ów na rynek. Jaką zaje***** grę wypuścili w tym roku, a mam tu na myśli Army of Two. Pracują także nad Fifą 2009 ( chociaż muszę przyznać, że tu co roku jest to samo więc niema sięczym zachwycać).
jak dla mnie jesli bedzie podobne do Mw bedzie ok, gorzej jak bedzie tak krotkie i nudne jak Carbon albo co gorsze tak przekombinowane jak ProStreet
I tu się zgadzam, bo MW to było coś, chociaż uważam, że Underground i Underground 2 pobijają ją na 100% to i tak i następca był dobry. Carbon był krótki, a o Pro Street się nie wypowiadam, bo to była jakaś porażka. Myślę, że chcieli wprowadzićcoś nowego, ale im nie wyszło.
Ja osobiście czekam na grę i możliwe, że ją zakupię, ale na pewno porównam ją z Midnight Club: Los Angeles, który zostanie wydany w Październiku.
Jeszcze tylko przesłanie do was. Nie bawdzie się w znawców gier, bo i tak mało o nich wiecie ( chyba, że pracujesz w jakiejś gazecie to przepraszam ) i możecie wypowiadać tylko swoje zdanie, a nie gnoić grę na samym początku tematu tekstami typu: "ja tam nie wiem czy to im wyjdzie..." (adamcalujek), albo "EA mogło by wreszcie zrobić porządny NFS a nie co roku wypuszczać scigałke dla dzieci na weekend ..." (mateusz_gosc). Najpierw kupcie ( lub ściągnijcie demo ), zagrajcie a później oceniajcie.
Dzięki i przepraszam jeśli kogoś uraziłem
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Need For Speed Undercover

@XanderPL rozumiem że Ci którzy pracują w CD-ACTION albo "PSX EXTREME" są bogami, cudotwórcami, super specjalistami itp....
NIE !! bo to są normalni zwykli gracze jak MY ! którzy siedzą już w tym od paru ładnych lat ... i nie liczy się tu czy ktoś pracuje w CD-ACTION czy PSX EXTREME ... liczy się wiedza i doświadczenie ...

gram już 10 lat (pegasuz,PSX,PS2,PS2slim,psp,x360) i grałem łącznie w około 400 tytułów (albo i więcej) i z tego co zaobserwowałem w EA nie ma czegoś takiego żeby co roku wychodziła lepsza gra ... ZAWSZE wychodziła taka sama lub gorsza .. co roku ... rok w rok

co do undercover nie pokoi mnie to że znowu jest silnik ze starego NFS (fakt most wanted nie był zły i na PS2 śmigało mi się bardzo dobrze) ale do cholery czas idzie do przodu i przy tym budżecie jaki ma EA niech wykupi jakiś NOWY, Świeży, porządny silnik bo jak narazie ten silnik to największa bolączka NFSa ... jest po prostu nie grywalny (szczególnie model jazdy)... w MW musieli wcisnąć dużo pracy żeby ten silnik był grywalny .. w nowszych częściach tej grywalności zabrakło ...

PS. widać na gameplayu że "liczniki" są jak by żywca wyjęte z most wanted i underground 2
niech EA wreszcie zrobi coś nowego, świeżego ! i bez tych śmiesznych tuningowanych "autek"
niech dadzą jakieś super car ... jak to było w NFS HT2, NFS 4 - high stakes itd... gdzie w przypadku NFS 4 HS klimat miażdżył ...

pozdr.
 

Do góry Bottom