NEED FOR SPEED UNDERCOVER !!

kubans

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Producent: EA Games
Wydawca: Electronic Arts Inc.
Dystrybutor PL: Electronic Arts Polska

Data premiery zagranicznej: 18 listopada 2008
Data premiery polskiej: 21 listopada 2008
Nośnik: DVD
Tryb gry: single / multiplayer
Wymagania wiekowe: brak oganiczeń
Wersja językowa: angielska

Kolejna, 12 już odsłona słynnej serii Need For Speed nadjedzie 21 listopada! Gra Need for Speed Undercover będzie dostępna w wersji dla komputerów PC, telefonów komórkowych oraz konsol PLAYSTATION®3, Xbox 360TM, WiiTM, PlayStation®2, Nintendo DSTM i PSP® (PlayStation®Portable). Tytuł powróci do korzeni serii Need for Speed, oferując widowiskowe pościgi policyjne i najlepsze licencjonowane samochody z całego świata.

- Scenariusz Need for Speed Undercover zrealizowany został w iście hollywoodzkim stylu, aby jak najlepiej oddać atmosferę fikcyjnej metropolii Tri-City - powiedział Bill Harrison, producent wykonawczy. - Dzięki zaangażowaniu przez nas aktorskich talentów światowego formatu, prezentacja fabuły nabierze wyjątkowego wymiaru.

Gwiazdą nadchodzącej produkcji będzie hollywoodzka aktorka Maggie Q. Wcześniej grała m.in. w Mission Impossible III i Szklanej Pułapce 4.0. W Need for Speed Undercover zobaczymy ją w roli ponętnej agentki federalnej Chase Linh, która będzie łącznikiem głównego bohatera, infiltrującego pod przykrywką pewne środowisko przestępcze. Przed graczem stanie zadanie rozpracowania tej międzynarodowej gangsterskiej siatki - w tym właśnie celu trzeba będzie uczestniczyć w nielegalnych wyścigach i wykonywać inne niebezpieczne misje, prowadząc superszybkie samochody.

- Zawsze byłam fanką gier wyścigowych, więc udział w tworzeniu Need for Speed Undercover uważam za niesamowite przeżycie - dodała Maggie Q. - Ogromne wrażenie zrobiła na mnie technologia, którą wykorzystuje się w trakcie produkcji. Czułam się dokładnie tak, jak na planie hollywoodzkiego filmu. Wprost nie mogę się doczekać premiery gry.

Zródło : speed-zone.pl

password

Banned
Użytkownik
Odp: NEED FOR SPEED UNDERCOVER !!

widzialem screeny a na nich same egzotyki typu porsche i inne sportówki, gierka wygląda ja most wanted mnie w sumie bardziej kręciły typy andegrandowe :p

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik

graficznie wymiata http://www.gamersyde.com/stream_9094_en.html
ciekawe jak gameplay....

kubans

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

Własnie najlepszom informacja jaką mogła by ze bedzie podobna do MW
Most Wanted był jednym z najlepszych wersji z tytułu Need For Speed

jak bede jusz downloadu to dam wam linka:)

Do góry Bottom