• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Neo w Wfi

rYs1292

Użytkownik
Użytkownik
Mam neostrade podłączoną do laptopa a w laptopie mam wFi mam pytaie czy jak włącze wFi i jak odpale neo na kompie to załapie mi wFi na Xbox 360 ?

Ukano

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Neo w Wfi

Peku ma racje - nie musisz miec zadnego routera, aczkolwiek jest to ulatwienie, bo masz internet caly czas a nie tylko wtedy gdy wlaczysz PC.
Ale znowu jest wiele korzysci z udostepniania polaczenia, np korzystanie z vpn i zciaganie gier z xboxa1 z marketplace.

Ukano

Użytkownik
Użytkownik

VPN - Virtual Private Network - najprosciej jest to takie proxy, gdzie moze Twoje IP byc widziane np ze Szwecji, badz Angli (jesli masz dostep do tej sieci) i wtedy majac odpowiednia liczbe M$ Points mozesz z Marketplace sciagnac gre - Polskie adresy nie sa akceptowane.

eiceman

Użytkownik
Użytkownik

ja mam ruter w domu glownie do laptopa ale z tego co zrozumialem to jest mi potrzebny adapter wifi do xboxa 360 zeby internet mi chodzil w konsoli. moje pytanie jest nastepujace gdzie mozna to kupic? :-\

Do góry